Ziek! Weer een opvlamming :(

Al een aantal weken had ik het gevoel dat het niet helemaal goed met me ging en het werd de laatste paar dagen alleen maar erger. Ik mijn mdl arts bellen in het ziekenhuis...en vertellen waar ik nu allemaal last van had..
Voor degene die het niet weten, ik heb de ziekte van crohn (chronische darmontsteking) en heb in het verleden een abces gehad tussen de billen... en het litteken is nu mooi geheeld alleen nu voel ik er weer pijn, vaak ontlasting..lopen doet pijn, zitten en bukken. Oh ik baal hier echt van!! Ben er ook heel verdrietig om! het is volgend de arts wel een ontsteking..
Ik moet nu 2 antibiotica kuren volgen... hoop dat het werkt!
Als ik me na 3 dagen nog niet beter voel dan moet ik weer bellen..en anders na de feestdagen op de poli komen..

Ik hoop het echt dat het goed gaat, zo kan ik echt niets voor men zoontje doen en het huishouden en koken etc..
Gelukkig is mijn vriend er wel maar die kan ook niet alles doen..hij heeft mij ook nodig!!
Nu gaat het nog aardig maar vandaag is het alweer erger dan gisteren, vanochtend begonnen met de kuur!
Weet niet of ik de komende dagen nog actief ben..als ik nog kan zitten dan wel anders niet..


Liefs Elyse

358 x gelezen, 0

reacties (0)


  • trotse~mama

    Oow gatsie zeg!
    Dit is iets waar je niet op zit te wachten vooral in deze dagen!!
    Doe rustig aan meid en ik hoop dat de kuur snel aanslaat!
    Liefs Marieke

  • berdien

    Jee wat vervelend zeg dat je je zo slecht voelt! En helemaal zo vlak voor de feestdagen! Hopelijk slaat de kuur snel aan en knap je snel weer helemaal op. Kan je lekker met Aiden en je nieuwe gezinnetje kerst vieren en het nieuwe jaar ingaan. Beterschap!!!