Re-integratie??

Kreeg vandaag een brief van het Uwv in huis...
Ik heb wajong uitkering...(ziekte van crohn) en ze gaan kijken of ik weer kan re-integreren...
Oh nee denk ik! Ik schiet meteen in de stress!!
Hoe moet dat als ik niet thuis kan blijven, ik wil graag bij onze kleine man blijven en ik lig nu al heel vroeg op bed omdat ik anders de dagen echt niet ga redden en ook het huishouden vooral stofzuigen en dweilen is al een hele taak! En als ik moet werken/cursus waar moet Aiden dan heen? opa en oma werken en andere oma ook, voor opvang hebben we eigenlijk niet genoeg centjes over, als het moet dan moet het, maar we zitten niet ruim ofzo!Liever laat ik hem ook neit bij wildvreemden en om hem nu 1 dag in de week naar opa en oma te laten gaan...wil ik hun ook niet opleggen niet dat ik denk dat ze het zo zien) alleen dat is dan zo vast, snap je?
En waar moet hij dan heen, we wonen heel afgelegen en af en toe gaat er een bus, ik heb geen rijbewijs en fietsen...dat red ik niet. Voordat ik zwanger was werkte ik 17 uur en dat was net te doen, ik kwam wel bekaf thuis, last van mijn rug en veel pijn! Thuis deed ik dan ook niets behalve huishouden en koken, maar als ik moest werken maakte ik verder geen afspraken...Dus hoe zou ik het nu allemaal moeten doen!!
Nou hier zit ik dus al helemaal te stressen..26 november moet ik heen, ga dus ook echt niet alleen!
Ik hoop echt dat ze me lekker thuis laten!
Ohh vreselijk dit!! En nu maar wachten tot ik er heen moet, wou dat het maandag al zo ver was...dan wist ik eerder meer. Ik wist dat dit een keertje zou komen...:(

371 x gelezen, 0

reacties (0)


  • **Mama-van-Damian**

    Jeetje meis, da's wel klote ja. Kan me voorstellen dat je daar gestrest van raakt. Probeer daar goed je verhaal te doen en neem iemand mee die ook wat over je kan vertellen. Ik hoop voor je dat e je niet aan het werk willen hebben. En het UWV?? Tja.... De ene keer goede en dan weer slechte verhalen.
    Succes meid! xxx