Bevalingsverhaal Yaiden

Bevalingsverhaal van onze kleine schat ' Yaiden ' ( uitgesproken Ya-iden : niet jayden )


men vriend was al 3dagen hard aan het werken aan de auto, om die optijd klaar te krijgen voor men bevaling.


ik ben ook gewoon 3dagen mee gegaan, en heb daar nog wat was enzo opgeplooit, vanalles meegeholpen en lekker gerust.


maandag morgen rond half 9 had ik al hevige weeen, de auto zou maandag avond klaar zijn ( door stukken die ik moest bestellen )


dus zouden we ons lekker gaan uitslapen, 3dagen al heel laat gaan slapen, vroeg opgestaan, is vermoeiend!


maarnee, onze kleine man dacht, mama én papa , hup bed uit, ik ga komen!


dus rond half 9 had ik al hevige weeen, ik heb gelijk men vriend even wakker gemaakt, hij zei dat ik maar eens moest timé


dat deed ik en wat bleek , men weeen kwamen om de 4a5min en bleven regelmatig komen. dus besloot ik op te staan,


ik heb men haren nog gestylt, men make-up gedaan, me wat opgefrist.. manlief heeft nog even onze koffer nagekeken


alles op zen tijd, en op het gemakje dus. rond 10na10 ware we in het ziekenhuis, en ik werdt meteen aan de monitor gehangen.


er was eerst geen bevalingkamer vrij, maar dan hebben ze er toch eentje kunnen vrij maken.


ik was dus de laatste die daar aankwam, om 10na10 en die andere vrouwen die lage te bevallen ware er al van die nacht


ik werdt meteen nagekeken, en ik bleek 5cm ontsluiting te hebben, ik dacht nouw gaat effen lekker snel.


de weeen vielen toen heel goed mee, ik kon ze weg blazen en ik had nog pauze genoeg om effen op adem te komen.


maar en uurtje laten deden ze behoorlijk pijn, en moest manlief meepuffen, ik wilde rondwandelen dus ze kopelde me effen af.


toen ik wandelde wilde ik liggen, toen ik ging liggen wilde ik wandelen,..


ze kwamen nog eens voelen en wat bleek ik had 8cm ontsluiting, wat ging het snel! maar wat deed het ook pijn!


voor ik het wist had ik 9,5cm en nog maar een randje te gaan, maar men vliezen waren nog steeds niet gebroken.


omdat mijn gynecoloog nog 20min bezig was met een keizersnee, moest ik dus even wachten met de vliezen te breken.


ineens voelde ik persdrang, en ik kon het niet meer wegpuffen. dus ik werdt weer effen nagekeken, en wat bleek..


toen ze me wilde nakijken, breekte men vliezen en ik had zogoed als 10cm ontsluiting.


het bed, alles voor de baby werdt gelijk klaar gemaakt en ik mocht gaan persen, na 5 keer persen


werdt onze kleine man ' Yaiden geboren met een geboortegewicht van 2,950KG en 48,5 cm groot


hij is helemaal gezond, er werdt alleen een beetje gevreest dat hij het wat te koud had,


maar met 3 exstra dekens en dicht bij de papa te liggen kwam het helemaal goed met onze kleine man.


ik ben niet gescheurd, of niet geknipt. ik wilde 10min na men bevaling al naar huis, maar dat mocht niet :(


ik ben de volgende dag om 11uur na alle controle's en dokters, gewoon fijn naar huis gegaan.


hij doet het heel goed, hij drinkt zelfs al 10cc meer dan nodig zou zijn, en hij komt 20gram per dag bij.


hij doet het dus supper goed, en ook liamm mama en papa zijn dolblij met onze kleine yaiden :)


ik heb alleen nog wat last van naweeen, maar morgen zou het toch beter moeten gaan, en dan kan ik ook wat meer doen.


495 x gelezen, 0

reacties (0)


  • sammiejj

    Gefeliciteerd!!!

  • Nikki93

    Proficiat hoor! Zo zou ik ook wel willen bevallen!

  • Faith~Hope~Love

    Gefeliciteerd!
    geniet er lekker van

  • mamavanlayla

    Proficiat met je kleintje meisje :) en je hebt een mooie vlotte bevalling gehad.. !! Mooi verhaal xx

  • Lynneke

    Wouw fijne bevalling meis.

    Geniet ervan met z'n 4tjes

  • Moederx

    Wauwww geweldig hopen dat ik ook snel een zo mooie bevalling mag hebben!!! genietse!!

  • Love.Life.Faith

    Wooow meid wat een droom bevalling! Geniet van jullie zoontje!

  • mama van fleur en sophie

    Wat fijn dat het zo snel is gegaan en wat een mooi ventje

  • Mama95

    Wat een super bevalling! Geniet van kleine Yaiden!

  • ProudMomii..

    ben blij voor je