vandaag alweer 28weken zwanger van mijn kleine schat.
het begint nu egt te korte, nu kunnen we alvast vanalles in orde maken voor onze kleine schat!
en natuurlijk, nog eventje's lekker genieten. manlief is al flink aan het aftellen, en kan niet meer wachten tot zijn kleine prins geboren is :)
liamm is apentrots op zijn broertje, zo verteld hij al veel verhaaltje's aan de baby in mama haar buikje :)
men buik is nu ook egt een dikke balon, ik vraag me af hoe het gaat zijn op 40weken :o
volgende week donderdag lekker weer naar de gynecoloog, onze kleine schat bewonderen :) wat kijk k er naar uit!
voor de rest, veel last van maagzuur,en vermoeidheid! en de warmte is niet te houden!
ik kan nu ook ni elk moment weg van de dag, met dat babypoesje. ik weet ni of k ze samen kan vertrouwen met de oudere kat!
nog eventje's uitkijken dan maar, door de dag zitten ze lekker samen, en spelen ze veel, snachts slapen ze apart.
as mupie dan een keer wat groter is kunnen ze fijn samen slapen, maar nu is het een kleintje van nog maar 6weekjes oud :)
voor de rest, lekker genieten :)
reacties (0)