......wat gaat de tijd toch snel, Mike en Kylie zijn alweer 11 maanden........Het gaat erg goed. Ze eten, drinken en slapen supergoed. Ze beginnen al los te staan in de box en zijn lekker aan het kletsen. Over twee weekjes de 11 maanden prik. Ben benieuwd hoe zwaar ze dan weer zijn en hoe groot ze zijn. Over een maand zitten we aan de taart voor hun 1e verjaardag!
Wat zijn er veel tweeling (meerling) moeders actief op babybytes. Echt leuk om al jullie ervaringen te lezen. Uiteraard lees ik ook de ervaringen van andere moeders met veel plezier!!
Vandaag 5 mei is iedereen (nou ja bijna iedereen) vrij. Alhoewel het een nationale feestdag is wordt er door een kennis van ons gewoon gewerkt. Echt raar, op een computerbedrijfje?????.... Voor mijn oudste dochter is het 2 weken meivakantie....HEERLIJK!!!
Hier is Vlissingen is het bevrijdingsfestival!!! Gezellig!! Misschien gaan we nog even kijken vanmiddag, als het niet te slecht weer wordt.
Groetjes Monique
reacties (0)