Tandjes, wakker, bv

Tja helaas wordt dit een minder leuk blogje :-(. Jimmy is heel ziek geweest naar zijn prikjes en heeft daar ook heel erg krampjes aan over gehouden en is helemaal uit zijn ritme. Ben al twee keer bij de osteophaat geweest en gelukkig gaat het weer iets beter maar het is niet me kereltje zo tevreden als ik hem ken hoor en hij heeft nu nog regelmatig krampjes :-(. En ik let op alles wat ik eet dus dat kan het niet zijn. Daarnaast is hij bijna de hele dag wakker vandaag bijvoorbeeld werd hij om 6 uur wakker en ging om tien uur vanavond pas slapen en heeft over de dag verdeeld nog geen twee en half uur geslapen. Ook snachts komt hij erg vaak zo is hij vannacht wel vijf keer gekomen om te eten. Vandaag ook erg veel en dus twee keer bij gevoed met afgekolfde melk. Zou me bv nu echt terug gaan lopen :-(, of zou het door alles komen en hij een groeispurt maken? 

Ontdek ik vandaag ook in eens dat hij twee onder tandjes heeft :-0, dus dat verklaart wel zijn onrust. Wel erg snel vind ik met drie en halve maand en nu maar hopen dat hij niet bijt, want dat deed hij dus soms, auw? Het is nog steeds een schatje hoor en ik geniet ook wel van hem maar baal wel dat we zo flinke stap terug hebben gedaan. 

Zelf voel ik me ook niet top, zou het de babyblous zijn of krijg ik nu de terug klap van alles? Natuurlijk wil ik dat niet en vind het zonde van mijn energie maar ja je hebt niet overal wat over te zeggen he :-(. Met me lijf zit het ook nog niet helemaal lekker, erg last en pijn nog van mijn bekken, een lage weerstand (nu weer hees) natuurlijk moe. En de behandeling die ik nodig heb voor de problemen met de achterkant kan niet omdat ik borstvoeding geef. Zou de behandeling wel kunnen is het de vraag of het helpt en anders willen ze me opereren dus niet zo leuk allemaal :-(. Ik kan en wil nooit in bij zijn van me kids huilen en dus natuurlijk zit het me dwars en raak ik gefrustreerd, gevolg dat ik ga eten en snoepen (sporten helpt ook vaak wel maar kan nog niet met mijn bekken) Ben ondertussen al dik 5 kilo aangekomen wat ook weer frustreert :-(. Probeer het voor de kids wel zo leuk mogelijk te maken (een kindje erbij is al heel wat dus dan moet mama wel vertrouwd blijven) door dingen met ze te doen tussen de bedrijven door. Zo hebben we al een cake gebakken, waterpistool gevecht, een uitgebreide lunch voor oma gemaakt, stukje wandelen en spelen bij het voetbalveld, kleuren, knutselen enz. Dit meestal wel in etappes en soms met hulp want tja met nog een kleintje erbij die uit zijn ritme is en zo veel wakker heb je natuurlijk niet zo veel bewegingsvrijheid. 

Hij kan gelukkig ook nog erg leuk lachen en echt hard op schateren hij rolt bijna op zijn buik en brabbelt wat af, ook probeert hij tot zit te komen als hij op je schoot tegen je aan ligt. Hij kan nu echt goed dingen pakken en heeft door dat hij met zijn voetjes/beentjes ook dingen kan aanraken en laten bewegen. Zo zat hij laatst in de wipper toen wij aten en een pak melk was leeg en stond tegen de wipper aan nou die schopte hij om en dat vond hij een geweldig spelletje de slimmerd :-). Het is dus nog steeds een heerlijk ventje en ik hoop ook echt dat hij snel weer de oude wordt. We laten hem dus voorlopig niet inenten voor de derde ronde want na de eerste keer was het al een stuk minder geworden en vijf dagen echt ziek en hoge koorts en nu waren de gevolgen nog heftiger dus me kleintje heeft even rust nodig. Nou ga zo me mandje in want ben natuurlijk gesloopt en me man is er toch voorlopig nog niet want die heeft een uitje. Kan ik best een beetje jaloers op zijn nu hoor (gun het hem wel natuurlijk) hij het ene leuke uitje en etentje na de andere en ik alleen maar aan huis vast zitten voor de kids en het huishouden zorgen. Maar goed weet dat het tijdelijk is straks komt er weer meer ritme en ik probeer nu zoveel mogelijk van de kids te genieten, zo heeft elk nadeel zijn voordeel zullen we maar zeggen ;-). 

496 x gelezen, 0

reacties (0)


  • k.abouter

    Wat balen joh dat het nu toch weer even niet zo lekker gaat . Hopelijk gaat het toch weer snel wat de goede kantop met alles want dan kun je ook meer genieten. Sterkte met alles en zorg goed voor jezelf! Liefs

  • eva1978

    Tsja, daar zit je dan... oververmoeid, lichamelijk alles behalve oké, hormonen die alle kanten opgaan en een man die gezellig een uitje heeft. Ik zou heeeeel hard huilen!!! Niet echt omdat uitje natuurlijk maar om alles bij elkaar. Pfff wat ben je toch een kanjer dat ondanks dat alles zo veel aandacht en liefde aan je jongens kan geven. En bravo dat je de borstvoeding zo goed doet. Waren het geen regeldagen? Gaat het nu weer wat beter met Jimmy? Die rot prikjes en ook al zo snel tandjes... arme knul. Is er geen mogelijkheid dat je er even tussenuit kan alleen? B.v. voor een kopje thee bij een vriendin, bioscoop of massage? Ik hoop dat je ook aan jezelf denkt. Als ik in de buurt zou wonen kwam ik even oppassen. Sterkte!

  • Bvbaby2

    Krampjes zijn vervelend he!
    qua bv : geen afgekolfte melk (of ander vocht) geven en op verzoek blijven voeden dan komt het vanzelf weer goed.
    de onrustige nachtjes zullen wel van de tandjes komen, mijn dochtertje komt dan ook vaak voor een slokje.
    succes!

  • kapstertje25

    Wat vervelend dat het allemaal wat minder gaat meis!!! Hoop dat het snel allemaal weer een beetje op regel is en dat je je zelf natuurlijk ook wat beter gaat voelen!

  • mama van Lucas en Lana

    jammer dat het wat minder gaat maar de voeding is tijdelijk Lana ook gehad maar die slaapt nu zelfs van 21:00 tot 6:00 door. Lana kan nu helemaal omrollen van buik naar rug en terug en dat vind ze helemaal geweldig als ze nog geen zin heeft in slapen kan ik steeds haar terug leggen op haar rug en dat is 1 minuut en dan ligt het dametje weer op de buik.

    Hopen dat jij je snel beter gaat voelen meid want dit is ook niet leuk als je je zo rot voelt. over de bv heb geen idee heb ik nooit gegeven dus weet daar eigenlijk niks van , denk dat jou mannetje een sprong heeft want Lana is er net van af en gelukkig weer helemaal vrolijk ik vond het een erg heftig sprongetje die enorm lang duurde na mijn gevoel maar gelukkig is die bij jullie als ik dat zo lees ook bijna weer voorbij.

  • pookey

    Wat jammer dat het wat minder gaat, Hier deze dagen ook meer een hongerige baby en ze kan precies weer zoveel meer op een paar dagen tijd. Hier is tegen dingen schoppen ook een favoriete bezigheid. En ja die handjes in haar mondje he!
    Ik ben ook hee erg moe, ben zelfs een vitaminekuur begonnen, want ik val in de late namiddag gewoon om van de slaap. zo erg. Ik hoop dat het snel aanslaat, want ik snoep en eet mijn frustraties ook weg. Ik ben een echte emo-eter. Als het wat tegen zit moet de voorraadkast eraan geloven. Ik wil ook graag weer gaan lopen, maar mijn voet is nog altijd niet genezen. Want hoe moe ik ook ben, als ik er weer wat beweging in krijg, dan betert dat, raar maar waar...
    Ivm je BV, blijven aanleggen, zo blijft je productie op peil. Ik heb hier onlangs erge ruzie gehad op het CB omdat ze daar zo aangedrongen hadden op KV en nu zeiden ze onlangs toen ik daar was om te wegen, dat ik mijn kind te veel voeding gaf. Jaaa, zeg, eerst kwam ze niet genoeg aan volgens hun boekjes en nu weer teveel. Ze kunnen me wat. Ze loopt gelijk met mijn oudste dochter op die leeftijd, dus maak me geen zorgen. ze woog toen met 3mnd 6020g en was toen 61cm. Ik hou mijn hart al vast als ik weer moet gaan op 23 juli.
    Maar het gaat weer zo ontzettend snel he? Die kleine babytjes van ons zijn alweer een heel stukje
    gegroeid. Ik probeer er ook elke dag zo veel mogelijk van te genieten!!

  • peekabug

    He wat jammer zeg, even wat mindere tijden dus. Je kan beter geen extra voeding geven in de vorm van afgekolfde melk, maar juist meer aanleggen, anders gaat je productie inderdaad achteruit. Amélie zit nu ook in een fase dat ze veel vaker wil drinken. Prima toch, ik voed op verzoek dus leg haar gewoon aan wanneer ze wil. Zo blijft je bv altijd op peil!