Hoi lieverd ik hoop het echt echt echt voor je....maar om heel eerlijk te zijn heb ik ook wel eens getest met een ovutest en dat had hetzelfde effect als wat ik nu bij jou zie.......maar niet zwanger...ik heb dezelfde testen en ik vind ze zwaar k../
Maar goed je wet het nooit...gewoon even een paar dagen wacthen en dan er een CB-tje tegenaan gooien, kijken wat er dan gebeurt!
Liefs, Jojo
Ik zie twee lichte streepjes!! Ik wed dat het een tweeling is, hihi!
Nu even serieus, ik hoop echt dat het raak is, dat zou super zijn! Ik zie de volgende foto wel verschijnen en blijf voor jullie duimen!
he ik hoop dat het goed zit.
veel geluk .
liefs Brigitte.
Hé meid, hoop voor je dat t klopt, maar vergeet niet dat t ongeveer 9 weken durut na een miskraam voordat de hCG weer gedaald is tot normaal niveau... dus is moeilijk te beoordelen denk i, ook al is de test positief, het kan ook niks betekenen. Misschien kun je t beste kijken over een weekje, of de streep weg is (niet zwanger) of veel dudielijker (dus wel zwanger). Ik duim in ieder geval emt je mee, zou natuurlijk exht he-le-maal super zijn als t nu alsnog goed gaat!! :-D Sterkte met afwachten en alle andere spannende dingen!!
wie weet .... ik ga heeel hard duimen!!! XXX
ik snap helamaal wat je bedoelt ik zie wel iets of wil ik het nou zien haha heel veel suc6 liefs
't Is inderdaad even turen.... Ik hoop voor je dat 't raak is!!
xxx
Zie ik 'm nou wel of zie ik 'm nou niet? Hmmm spannend! Twijfelgeval... Morgen nog een keer. Duimen!
heel erg spannend ik gun het je zo liefs
Ik hoop het voor je!! Spannend hoor! Ook wij wachten in spanning af voor jou!
Nou zeg, je houdt jezelf en ons wel in de spanning!
Enne...we worden je niet zat hoor...je moet toch ergens je verhaal kwijt.
Sterkte met wachten...verstandig dat je nergens van uit gaat...is de verrassing alleen maar groter!
Liefs,
Tirza
Owww....kriebels!! :blink
ik hoop het echt, en ik duim voor jullie!
ja, ik ben nu ook wel erg benieuwd!
Oh wat spannend meid!!! Nou ik ben erg benieuwd...?
XXX
Hey! Ben benieuwd, ik hoop het zo voor jullie! Gun jullie het echt... Succes met afwachten. Liefs Lynn
oh, oh, wat een gedoe weer hè!! Kan zijn dat je cyclus gewoon wat langer is na de mk hoor, was bij mij standaard ook het geval. Probeer nou niet weer te testen, gewoon nog een paar dagen wachten. Ik heb me voorgenomen geen testen meer te kopen totdat ik een keer een week overtijd ben. SuccesXX
reacties (0)