Helemaal mis

Vandaag 13+2 wkn zwanger......... wat gaat de tijd snel...

Vanmorgen toen we nog in bed lagen,kreeg ik een hoestaanval......OMG.. die schoot gelijk in me rug! Kon geen lucht meer binnenhalen vd pijn....alles werd zwart voor me ogen....Wat deed het pijn zeg!! Gelukkig was mijn mannetje nog thuis, die gauw een kersenpitje warm maakte...en me zo goed mogelijk probeerde te helpen. Heb zeker een uur op bed gelegen,kon bijna geen adem halen,ALLES deed zeer... Uiteindelijk heeft Jeroen een kop thee gehaald (met een rietje,want ik lag) en paracetamol en heb deze meteen ingenomen. Gelukkig kan ik tijdens zwangerschap paracetamol verdragen,want normaal gaat dat helemaal niet goed,en ik mag niks anders. Half uurtje later stond mijn blaas echt op knappen,dus ik moest echt naar de WC..maar hoe???? Met veel pijn en moeite heb ik me kunnen draaien en Jeroen heeft me uit bed getilt....Gelijk wezen plassen..

Jeroen ondertussen de VK gebeld,om te vragen of zij nog tips had,en of ik misschien iets anders mocht ipv paracetamol... maar helaas..... Veel liggen,niet zitten,en blijven bewegen... Hahahaha tja...lief maar zou op dit moment echt niet weten hoe ik in beweging moet komen. Heb de fysio gebeld, maar die kan weinig doen,omdat het zo accuut is...wel wat tips gekregen.. Mijn rug heeft momenteel een Scoliose....mijn heupen staan onder mijn rechter schouder... ziet er heel raar uit....

Nou dat was het vanuit mijn pijnlijke situatie..... Hopelijk gaat het met iedereen beter!!!!

428 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Gwy

    Sjezus ik schrok me echt dood van de titel! Dacht dat er wat mis was met de kleine! aaaahhhh... Dit is natuurlijk ook heel erg naar voor jou meis. Veel sterkte!

  • Pluisje84

    Jeetje zeg!!! Hopelijk ben je snel van je pijn af!!

  • lynn12

    He bah! wat vervelend, hopelijk knap je snel op! Liefs

  • Girl83

    Heel veel sterkte meis! Knuffel

  • melmops

    Jeetje meid!! *knuffel* als ik wat voor je kan doen..moet je het zeggen hè! Ben dichtbij ;-)

  • Ryanne Vlaardingen

    hey lieverd, wat ontzettend balen dit weer. Ik hoop dat je heel snel van de ergste pijn af bent, want dit is werkelijk verschrikkelijk. Probeer je rustig te houden lieverd! Ik denk aan je, heel veel sterkte! liefs

  • 3kidzz

    Ohwww jeetje.... beterschap... :-(

  • loulou76

    God meid.....ik schrik me helemaal rot van de titel van je blog.....
    Natuurlijk is dit superklote, maar ik ben "blij" dat het "alleen dit maar" is...
    Was al bang dat er iets mis was met je beeb...
    Knuffel en beterschap!

  • Samantha303

    Beterschap lieverd, hopelijk gaat het gauw beter want dit klinkt niet fijn.

  • braafke

    Dan is de boodschap goed en flink rusten he meid!!!!!Kweet dat het beu is(ben zelf al aan mijn 5e week rust toe)maar tis voor de goede zaak!!

  • Haasje79

    Auwtsj ik kreeg van het lezen al hele pijnlijke beelden op mijn netvlies. Wat een geluk dat je man nog thuis was toen het gebeurde. Ik hoop voor je dat er snel verbetering komt, want dit lijkt me maar wat onprettig!

  • D Ladies

    Hey meid, Ik wens je veel sterkte en hoop dat je snel minder pijn hebt. Wat erg om je zo te voelen. Een hele dikke knuffel.

  • MVD.85

    Hee meid wat balen zeg!! Heel veel beterschap.. en hoop dat de pijn ook net weer zo snel vertrokken is als dat hij gekomen is!!!fijn dat je mannetje wel thuis is... sterkte met alles!!
    En het zelfde als tessa.. ik schrok ook heel erg van je titel....mar gelukkig is met je alles goed.. toch??

    rustig aan!!

    liefs

  • Sien78

    Wat fijn dat je vent nog thuiswas!! Jeetje, wat ontzettend heftig zeg... Ik hoop zo dat ze je kunnen helpen, want elke keer deze pijn moet verschrikkelijk zijn! Sterkte meis!

  • MissMam

    Ohwwww wat erg!!!!! Wat een pijn :( hopelijk kan je fysio wat doen anders mss een chiroractor ben ik ook tijdens m'n zs geweest die jkan het allemaal veilig doen tot paar weken voor bevalling!! Sterkte en knuffel!

  • tessa75

    Jeetje wat ontzettend vervelend zeg. Balen dat je geen kant uit kan en zoveel pijn hebt. Moet je nu wachten of het wegtrekt en als het niet verandert alsnog naar de fysio?
    Ik schrok in eerste instantie heel erg van je blog titel, dacht natuurlijk dat het mis was met de beeb. Gelukkig is dat niet het geval, maar dit is zeker geen pretje. Sterkte hoor!