Vanmiddag weer zh

hai hai dames,

nu na 2 jaar proberen nog steeds niets, word er heel moedeloos van.

maar vanmiddag weer een keer naar de gyn. om te kijken hoe we nu eigenlijk verder moeten, ik heb het er voortaan mee gehad,

kreeg ik van de week ook nog heel leuk te hore, dat mijn broer aan kinderen gaat beginnen, dus dat word ook nog heel zwaar als ze binnenkort misschien komen vertellen dat ze zwanger zijn.

ik word er zoo moedeloos van, ik weet het echt niet meer, ik en mijn vriend zijn allebei gezond, maar ik weet niet meer wat of hoe het nu gaat gebeuren.

sorry voor mijn geklaag maar ik word er gewoon stront gek van, mijn lichaam houd me voor de gek etc. bah

344 x gelezen, 0

reacties (0)



  • ernavm

    Weet dat het moeilijk is als mensen om je heen zwanger worden. Kost de nodige tranen. Maar je bent nog jong, je hebt de tijd moet je maar voor je houden.
    Soms is het gewoon niet duidelijk waar het aan ligt. Een nichtje van mij is al 5 jaar bezig en nu eindelijk zwanger (3 ronde ivf, 2e poging). Waarom het eerder niet wilde?? De doktoren weten het gewoon niet. Proberen niet te veel mee bezig te zijn, makkelijker gezegd dan gedaan. Maar het is echt, hielp bij ons ook. Het geforceerde werkt niet en is ook niet leuk. Misschien word je dan toch ineens verrast.
    Veel succes!