Op de helft! En ben trots op mezelf!

Hallo meiden!


Zoals jullie aan de titel kunnen zien,ben ik al op de helft van mijn zwangerschap! Naja,morgen pas..
Moet wel zeggen dat het ongelooflijk snel gaat! Voor ik het weet heb ik mijn 3e zoon in mijn handen! WHAAA krijg nu al vlinders!
Al mijn kwaaltjes zijn inmiddels weg.. Alleen heb ik sinds een paar weken een vervelende kwaal. Zwangerschaps Hyperventilatie in combinatie met Paniek aanvallen. Die paniek aanvallen zijn soms echt heel eng. Vooral omdat ik 2 kleine kids boven heb liggen of om me heen spelen. De aanvallen komen alleen wanneer ik me te druk maak om iets. Daarom heb ik besloten om de papa van de jongens te laen voorwat hij is. Wil hij de jongens zien? Prima! Wil hij ze meenemen? Ook goed. Maar ik hoef hem niet meer in mijn huis te hebben!


Over mijn huis gesproken.. Het is 1 GROTE CHAOS! Overal ligt er was,troep,speelgoed en noem maar op. Maar daar heb ik een reden voor. Ben namelijk in mijn eentje aan het verbouwen!! Zo heb ik zaterdag de slaapkamer van de jongens zelf behangen.. Nouja,zelf?! Mijn zusje van 11 heeft me geholpen. Zondag heb ik alles nog een dag laten drogen en gister heb ik hun stapelbed in me eentje in elkaar gezet! Vandaag heb ik weer een rustdag en morgen ga ik de kledingkasten schoonmaken en uitzoeken! Zo kom ik straks rustig bij de babykamer! Die moet geverft worden en dan de meubels in elkaar. En dan kan ik verder in mijn eigen kamer! Hopelijk is dan mijn huuis netjes en opgeruimd en dan is het alleen nog de kleertjes inslaan!! De kinderwagen is ook al binnen!


Vrijdag heb ik de 20 weken echo. Ben benieuwd hoe de kleine man het doet! En of het nog echt een kleine man is! ik laat jullie wel weten hoe de echo is gegaan en het reultaat van de kamers zien jullie terug op faebook en hier in het fotoboek!



Liefssss!!

564 x gelezen, 0

reacties (0)


  • rikrissy

    goed bezig meid!! lkkr he ff verbouwen.. dan gaan de herinderingen een beetje weg... Maar wel ook aan jezelf denken en op tijd rust nemen met name omdat je nu ook paniek aanvallen enzo krijg rustig aan komt wel goed, en niet vergeten te genieten van de zwangerschap!!

  • Momof3Angels

    Trots op je mop

  • antigirl86

    wat ben je een sterke vrouw zeg. Respect voor je.

  • bloempje2

    goed bezig. neem je wel op tijd je rust?

  • sam-en-3-kids

    goed bezig jij

  • mama-van-E

    super van je !! En wat gaat het snel zeg pff

  • Jess2210

    Kijk meid! Dat hoor ik graag!!! Goed dat je voor jezelf en de jongens hebt gekozen! Sterke vrouw ben je! Supermama ;-)
    Gewoon 3 juli afwachten en kijken wat er gezegd wordt. Laat ze maar zien dat jij je mannetje (vrouwtje) wel staat! Je kan het gewoon!
    Een kleine tip, maak een lijstje met wat je allemaal wil doen (zelfs de kleinste klusjes erop zetten) en hang deze ergens op. Elke keer als je een klus klaar hebt, kun je hem lekker wegstrepen! Heerlijk gevoel is dat!
    Dikke X

  • miss-i

    Super mama !!

  • sweetmom

    en ik ben ook trots op je!!!!

  • Fam.Jorissen

    inderdaad knap dat je het allemaal zelf doet ik ben alles behalve handig fijn dat alles goed gaat behalve de paniek aanvallen dan!

  • ..Renske..

    Knap hoor !! Ik ben helemaal niet zo handig haha.

  • angelcastle3

    En dat mag je zijn! Trots op jezelf! Je doet het allemaal maar wel ff alleen! Knap van je! Blijf positief ook al is dat soms niet makkelijk, maar als daardoor je paniek aanvallen weg blijven, is dat de moeite waard! You go girl!!