37,1 en bezoek zh

Afgelopen maandag,weeen!! Echte pijnlijke weeen die alleen in mijn rug zaten.Nog ff mee doorgelopen,wat dingetjes in huis gedaan,gedouched maar het werd alleen maar pijnlijker en zwakte niet af.Om 11 uur toch maar even de verloskamers gebeld en mocht meteen langskomen.Kids naar oma,koffer in de auto en op weg.In het zh meteen aan de CTG waarop duidelijk een regelmaat in de weeen zat,al waren ze nog niet heel sterk maar dat kon komen doordat de pijn in mijn rug zat en niet in mijn buiks.Na een klein kwartiertje stond er al een VK langs mijn bed en wilde ze kijken naar de vordering.....Ik hoopte op een cm of 2 natuurlijk.Bij de meiden was ik met minder pijn al op 6 cm binnengekomen dus 2 cm leek me netjes......Wat bleek....helemaal niks!!Even afwachten dus.

Na 3 uur weer een CTG waarop mooie regelmatige weeen te zien waren,weer een inwendig onderzoek en wat schetst de verbazing....nog steeds niks!! Ik heb even flink gevloekt en gehuild en de VK heeft me vanalles uitgelegd wat ik nu vergeten ben.Het was nog te vroeg,ze konden niks doen ,naar huis of opgenomen worden om platgespoten te worden.Ik koos voor het eerste,thuis ben ik het beste op mijn gemak en heb ik geen opvang probleem met de rest van de kroost.

Thuis bleef t maar doorgaan.Toch heb ik redelijk geslapen en gisterochtend was t rustig.Vanalles gedaan om mezelf bezig te houden.Gestofzuigt,alle was weggewerkt,de bedden verschoont,nog even wat laatste dingetjes geshopt,gekookt,kindjes gedouched enz.....Allemaal dingen die ik in tijden niet meer gedaan had omdat ik moest rusten.Nu mag ze komen dus ga ik weer flink aan de slag!!In de avond kwam het weer met alle hevigheid opzetten maar uiteindelijk ben ik toch in slaap gevallen.

Vanochtend om 9 uur mochten we weer melden voor de wekelijke controle.Weer een andere VK,deze kende ik nog niet en daar baalde ik flink van.Weer je gehele verhaal doen,iemand die de achtergrond niet kent en moet afgaan van een dossier.Ze wilde geen kant uit!! Zelfs niet even kijken of er inmiddels toch wat ontsluiting was!!Of ik nog steeds voor niks al die pijn heb. Oeh wat was ik kwaad.Nee mevrouw,het hoort erbij,de laatste loodjes,niet zeuren en volgende week terug komen,,,,,,,,Dat was niet wat ik wilde horen!!Ik wilde gewoon dat ze even keek.....

Toen wilde ze me volgende week vrijdag pas terug laten komen........ik ben dinsdag 38 weken en in mijn dossier staat dat ze met 38 weken ingrijpen!! Ik heb t nu al zo zwaar,uik ga dan toch niet mog 3 dagen langer wachten!!Dus even doorgezeurd en dinsdag om half 10 mag ik komen.Han zei meteen : als het zo doorgaat gaan we vrijdag of zaterdag gewoon weer naar de verloskamers,aan de CTG en kijken dan wel verder.

Waarom zet t nou niet door?? Ik ben op,mijn lijf doet zo'n ;pijn,kan amper lopen door die bekken,geef alleen maar over en heb nergens geen zin meer in.Ik wil zo graag mijn lijf weer terug!!

381 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Twinmom Linda

    Jeetje meid, nou ik hoop voor jou inderdaad dat het niet lang meer duurt en dat de kleine zich snel meldt!!! Veel succes in ieder geval!

  • janke83

    wat vervelend allemaal nu voel je helemaal niet meer begrepen kan me helemaal voorstellen dat je er door heen zit hoop voor je dat het snel doorzet!!!

  • nicole2

    oh wat erg dat je weer een neiuwe had maar in het dossier moet toch wel iets staan over die 38 weken en ingrijpen, stomme vk. ik zou gewoon bij aanhoudende weeen en pijn naar de verloskamer gaan en kijken hoe het verloopt.
    hoop dat het snel doorzet en je de kleine snel in je armen hebt. succes met de laatste loodjes

  • linny76

    oh wat erg he! ik zou me niet teveel vast houden aan wat er in je dossier staat.oh zo ging het bij mij nou ook,telkens weer een ander,en de 1 begon al met 30 weken over vervroegde ks.gelukkig ben je dr bijna,maar ik herken het gevoel zo dat je je lijf terug wilt.ik vondt het vreselijk zwanger zijn.en voor er misschien comentaar komt op deze reactie,tuurlijk is het prachtig een nieuw leven ,heel byzonder,maar voor mij nooit weer.heel veel sterkte nog met de laatste (ki)loodjes

  • RealLove

    lieverd toch, wat erg allemaal, en ik weet hoe het is om een vk te hebben die je niet begrijpt en hoort (gelukkig kreeg ik met de bevalling mijn favo vk die me geweldig heeft geholpen bij de bevalling) , ze hebben beloofd je met 38 weken te helpen, dus dan moeten ze wel iets doen idd.. maar misschien gebeurt het wel voor die tijd, je kleintje is iig bezig om naar buiten te komen, je lichaam is al bezig met de voorbereiding van je bevalling en dat is een goed teken, alleen jammer dat dat soms dan nog weken duurt.. hopelijk gaat het snel de komende week en kun je bevallen met 38weken.. ik hou het in de gaten, en ben heel nieuwsgierig naar de kleine

    Liefs Chantalle