Het was voor ons gister al zover,de Sint vereerde onze familie met een bezoekje.....nou ja hij stuurde 3 pieten! Wat is het toch prachtig die spanning op al die kindersnoetjes te zien!!
We vieren het altijd met de familie van mannetje,17 man in totaal waarvan 4 kindjes die nog geloven en 2 die weten dat het niet echt is,waaronder ons Lucas. je kunt je dus voorstellen wat een drukte dat geeft maar ook hoe gezellig dat is!!
Om 17.30 stonden er ineens 3 pieten op de stoep met zakken vol cadeautjes.De meiden waren een beetje verlegen en bang maar hebben niet gehuild!! Ze durfden zelfs hun pieten diploma op te halen bij de pietjes!!
Ze zijn allemaal weer flink verwent!!Poppen,Hello Kitty duplo,een dierenpiano,pyama's,puzzles,keukespulletjes enz!!
Vandaag de hele dag lekker niks!! Alleen maar spelen met het nieuwe speelgoed!!Ook weleens lekker!!
Morgen word de grote man alweer 8 en dinsdag de meiden alweer 2!! Wat gaat de tijd toch supersnel!!! Ik weet nog zo goed hoe we vandaag 2 jaar geleden naar het zh gingen voor de laatste groeiecho,hoe goed die was en de weeen die morgen 2 jaar geleden begonnen! En nu zijn ze alweer 2!! Kletsen ze de oren van ons hoofd en zijn ze zo wijs!!!
reacties (0)