Mijn zielige meisje!!

Och ons Romy is zo zielig!!! Ze gaat heel goed momenteel.Ze kan een paar seconden losstaan en doet soms ook losse stapje bv van de tafel naar de bank.Soms word ze echter overmoedig.........

Gistermiddag was schoonzus met de kindjes op bezoek.Ze is de favoriete tante van Romy en ze doet alles om haar aandacht te trekken.We zaten aan de grote tafel want dan kunnen de kindjes niet bij de kopjes koffie en lopen we niet het gevaar dat ze ze omtrekken.Heel slim dus,dachten we!!

Op een gegeven moment stond Romy bij mijn schoonzus aan de stoel.Ze stond los en ineens was ze weg en hoorde ik een hele harde knal gevold met een harde huil!! Nou kan ze toch wel tekeer gaan als iets niet zo gaat als ze wil maar aan dit huiltje hoorde ik meteen dat er iets niet goed was.Was ze dus met haar neus op de stoel terecht gekomen.Je weet wel die dwarsbalk die tussen de poten zit om de stoel stevigheid te geven.En ik heb dus hele zware,massieve eiken stoelen!!

Ik heb ze op gepakt en in eerste instantie zagen we niks.Ze bleef maar huilen,zo zielig.Na een paar minuten werd haar neusje rood en dik.Dat lieve kleine neusje waar ik zo verliefd op ben!! T was haar neus niet!! Ze heeft niet gespuugd,was goed alert en is niet buiten bewustzijn geweest.Ook ging ze na een koekje voor de troost weer spelen.

Ik mag er niet aan komen.Maar hij is niet scheef.Ook zijn haar ogen niet blauw,alleen de plek waar ze op gevallen is is rood en dik.Maakte me even druk voor een hersenschudding maar aangezien ze na de eerste schrik weer gewoon zichzelf was zal dat wel niet zo zijn.

Poeh!! Als moeder zijnde zou je soms zo graag je kind haar pijn overnemen!!

367 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Twinmom2m

    Ach gossie, wat sneu...! Sterkte en lekker verwennen!! xxx

  • noiram

    Och dat arme meisje!Ja je wilt als moeder zo alle pijn overnemen.Je kan het helaas niet voorkomen dat ze vallen Geef haar maar een dikke pakkerd!!!Liefs marion

  • lore

    ja is nogal de leeftijd om te vallen he!!
    Maar voor ons is dat nooit fijn he als ze pijn hebben!
    Groetjes

  • mamaingepapajan

    een ongeluk zit in zo'n klein hoekje in deze leeftijd!!! Mijn moeder kan zich als de dag van gisteren herinneren dat ik mijn eerste tand door de lip had, een pijn die mijn moeder gevoelt heeft!!!!!! Ik was er na een dikke kus en een aai over de bol overheen maar mijn moeder heeft er op de dag van vandaag nog een raar gevoel bij hahahaha!! Overigens er zijn er nog vele na gekomen maar .........dat voelde niet zoals de eerste!!

  • Liesss

    ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh wat zielig!!!!
    Maar flink knuffelen die arme meid!