Het kamertje is klaar!!! We waren al sinds juli aan het verbouwen omdat we een hele nieuwe badkamer gekregen hebben van mijn super lieve schoonouders. Daarna zijn we aan het kamertje van mijn zoontje begonnen die op de grootste kamer sliep.Hij moest verhuizen omdat we een tweeling krijgen en ik die echt niet op de kleine kamer kreeg.Na veel gemopper van zijn kant is hij toch verhuist en is ie super trots op zijn cars kamer.Ik vind m zelf niet zo maar we vonden dat hij al genoeg in moest leveren dus mocht hij uitzoeken hoe hij het precies wou.Nou dat heeft ie gedaan!!!
Toen dat eenmaal klaar was en hij er rustig sliep zijn we aan de babykamer begonnen. Alles geschilderd en getext en de meubels staan er inmiddels ook.De kleertjes liggen allemaal gewassen in de kasten, de luiermand is vol en de flesjes staan te wachten.Zo leuk om te doen al ben ik zowat een week aan het wassen en strijken geweest.Had natuurlijk nog heel veel van de eerste en ook veel nieuws gekregen en gekocht.Ook mijn schoonzus kwam met 3 volle boodschappentassen vol merkkleding aan.Dat kon ik natuurlijk niet afslaan,er zaten zo´n leuke dingen bij en allles als nieuw.
Gisteren nog even in het ziekenhuis geweest omdat ik dacht dat ik blaasontsteking had.Dat bleek te kloppen en ze hebben een super mooie echo van de onderste dame gemaakt waarbij ze recht in de camera kijkt.Zo trots!! Ze zijn ook mooi op gewicht dacht de gyn maar moet volgende week zowiezo voor een groeiecho.Het gaat nu allemaal heel hard.Eerst telde ik zo tot die eerste 12 weken voorbij waren en nu hoef ik nog maar max 14 weken.De gyn verwacht wel dat ze eerder komen dus misschien hoef ik nog maar 11 of 12 weken!! Ben zo benieuwd!!!!
reacties (0)