Update Lisa

ik zie dat het alweer 2 maanden geleden is dat ik geblogt heb haha!  tijd voor een update dus!


Lisa is een ideale baby, ze huilt weinig, slaapt goed, drinkt goed, groeit goed, komt goed aan... echt een modelbaby!  ze had de eerste weken flink last van krampjes maar ook dat lijkt nu een heel stuk beter te gaan!  ik ben super trots op haar!  het is zo'n lekkerding!  ze is nu iets eenkennig maar stiekem vind ik dat wel leuk haha.


Rosa heeft het eventjes heel pittig gehad en ging alles uit de kast trekken om aandacht te krijgen.. totaal niet luisteren, het bloed onder je nagels vandaan halen. om letterlijk álles huilen. en dan niet een beetje huilen maar zo hard en overdreven dat ze er letterlijk van moest overgeven.  In haar broek plassen (zowel perongeluk als expres). Ook ging ze ontzettend tijd rekken met haar eten (toen ik eens wilde kijken wat er gebeurde als ik haar dr gang liet gaan deed ze letterlijk 2 uur over dr eten en toen was het nóg niet op), keihard huilen en drama schoppen als ik haar eten weggooide nadat ze zei klaar te zijn enz... pf ik werd stapelgek van haar en ik vond haar ook écht even niet leuk meer.  het enige nadeel is dat je dan in zo'n negatieve spiraal komt want zij voelt dat en dat maakt het gedrag dan alleen nóg erger.   Gelukkig hebben we het redelijk weten te doorbreken door haar veel te belonen en door proberen om haar toch zo veel mogelijk 1 op 1 aandacht te geven en haar een beetje te laten moederen over haar zusje. Inmiddels hebben we ook een heel leuk beloningsschema gemaakt wat ze zelf ook heel erg leuk vind. Mijn man heeft het zelf in elkaar geknutseld en ik heb het ingekleurd. elke dag kan ze 3 krullettjes/hartjes verdienen en 1 extra. Als ze 3 hartjes/krulletjes heeft dan mag ze een stickertje plakken & bij 10 stickers mag ze een kadootje kiezen.  Dat werkt nu echt onwijs goed!  Voor het eten hebben we een eetwekker (eierwekker) ingesteld en ook dat gaat heel goed.  Gelukkig maar! langzaamaan begin ik mijn lieve meisje weer terug te kennen.  ik vind het veel leuker om van allebei mn meisjes te kunnen genieten!


met mij gaat het heel goed!  ik was heel erg bang dat ik een pnd zou krijgen omdat ik die na rosa heb gehad, maar die is er niet geweest en gaat denk ik ook niet meer komen.  Ik heb echt enorm genoten van de eerste weken met Lisa en toen ook nog met Rosa.  Toen het met Rosa even wat moeilijker ging had ik het ook even wat zwaarder. ik was erg moe, geirriteerd en vooral verdrietig omdat ik niet meer wist waar ik het zoeken moest met haar. Gelukkig gaat het met haar beter en dat betekend dat het met mij nu ook weer beter gaat.  Omdat beide meiden (weer) goed slapen heb ik ook goede nachten en valt de vermoeidheid nu ook reuze mee!  de borstvoeding loopt enorm goed met de bijkomende voordelen dat ik 5 kilo ben afgevallen ná mijn kraamweek én dat ik nog steeds niet ongesteld ben geworden (nog een kadootje! na rosa was ik gelijk de pineut!). 


Ik ben nu helemaal gelukkig met mijn gezinnetje en voel me compleet met mijn 2 geweldige meiden! Wat kan een mens een hoop liefde hebben en delen!  Wel weten we zeker dat er geen derde meer komt en dat het goed is zo.  mijn man heeft er dus ook voor gezorgd dat het zo blijft :-)


kortom... een beetje een dipje gehad, maar over het algemeen is het puur genieten!



hoe gaat het met jullie?

365 x gelezen, 0

reacties (0)


  • evy1985

    Heerlijk dat Lisa het zo goed doet! Miley ook gelukkig Ik herken het wel, wat je schrijft over Rosa, Glenn doet veel hetzelfde, als ik hem ook zn gang zou laten gaan met eten zijn we ook zo 1,5u verder haha.....echt irritant. en wel meer dingen, maar ja het is ook een hele verandering....gelukkig gaat het nu weer beter bij jou! Geniet lekker van je meiden!

  • Dessa

    Fijn dat Lisa zo'n makkelijke baby is. Ik kan me voorstellen dat het even lastig was dat Rosa even in de contramine ging, maar wel goed dat jullie het tij hebben kunnen keren!