Vanochtend weesten zwemmen met boef en papa. En we hebben genoten. Boef heeft heel veel gezien en vond t allemaal erg leuk. Papa ook,maar die kan niet tegen cloor,dus die heeft ziek op de bank gelegen vanmiddag!! Maar ben heel blij dat hij de 1e x is meegeweest. Het is wel vermoeiend,leuk voor af en toe eens een keertje,maar niet iedere week. Volgende keer met m'n zusje of ma, of een van de dinnetjes,wie weet.
En er komen 3!! tandjes tegelijk bovenin....ben benieuwd hoelang deze er over doen om door te komen, we zien nu 2 streepjes en een grote punt. Maar de consequentie is wel dat heel z'n kontje kapot is....het lijkt wel dat het ook 3x zo erg is,omdat eht 3 tandjes tegelijk zijn.......Het is helemaal kapot en rood, zo sneu. Dat is dus met washandjes en water in de weer....ik zou hem haast boven de bidet hangen (die zit er in onze badkamer van de vorige bewoonster) en met dikke plakken smeersel. Hij poept nog heel veel ook,dus das nog meer sneu..........
En we zijn van de week nog ff bij CB geweest op inloop, ik wilde meneer meten,want ineens was 74 te kort...kan wel kloppen, meneertje was weer ruim 2 cm gegroeit in 16!!dagen 77.2 cm is hij nu!!! Heb hem niet gewogen,maar zal 10+ zijn (ga me dan alleen maar druk maken)
En ik wilde tips over een ander dagschema,want we werden een beetje kierewiet omdat er een aantal kleine slaapjes waren, geen ritme en te laat op bed. En meneer wilde vaak toch niet slapen,want het ontdekken en het al heel veel kunnen is veel interessanter om te doen. Dus wakker was z'n motto.......... Ze heeft ons een tip gegeven om in de ochtend een slaapje te doen en in de middag één lang slaapje te doen voor het eten en dan in de avond op tijd naar bed. We zijn het gaan proberen en het gaat goed.......Het is nu zo:
fles 210/7 + rijstebloem of avondpapje en dan slapen 09.00u eten 210/7 + rijstebloem of pyamapapje met Telekids kijke 09.30u spelen 10.30u slapen 12.30u 3-4 boterhammen eten + flesje thee 13.15u spelen of boodschappen doen of rondje lopen 14.45u fles 210/7 15.00u slapen 17.30u avond eten met de pot mee+danoontje/fruit+beetje thee 18.15u spelen 19.30u badje/douche of wassen 20.00u
We eten altijd lekker rustig en dat gaat heel goed.
En we weten dat meneertje nog steeds snel overprikkeld is,dus daar houden we rekening mee dmv niet elke dag weg te gaan en 1x per week iets druks doen zoals winkelen. En daar zijn we beide gebaat bij.
Ons valt op dat hij ook alles links vast houd en met links stapt....mss is hij wel een linkse pootje....de tijd zal het leren.
En hij kijkt zo geinteresseerd naar andere kindjes...alsof hij er echt van wil leren, komt dit andere mama's ook bekend voor?? Hij zoekt ook echt contact met ze en als ze bv lopen,dan kijkt hij echt zo van: oo, zo doe jij dat.......Vandaag had hij echt oogcontact met een klein mannetje van 10 mnd wat aan het stappen was.....en hij ging het helemaal na doen.....heerlijk dat te zien.
Meneertje trekt zich overal aan op en gaat dan zelf voorzichtig staan, beentje voor beentje.
We dachten dat deze sprong nu onderhand wel klaar was,maar hij gaat gewoon door met ontwikkelen en dingen erbij leren en zeggen....poeh. We zijn benieuwd waneer het nu ff rustig wordt.
We hebben vanmiddag nog lekker gerelaxt en voetbal gekeken. Zie de foto's.







Liefs Chantal en Boef
reacties (0)