Gister weer een bezoekje aan de verloskundige gebracht voor controle. Alles was natuurlijk weer helemaal in orde. Bloeddruk was weer netjes 105/60 en de uitslag van de GTT was ook in orde. Hartje weer gehoord en de kleine meid heeft zich gelukkig omgedraaid! Gelukkig maar! Ik had al wat gelezen over hoe en wat in geval van stuit en daar werd ik niet vrolijk van. Hopelijk is ze niet eigenwijs en draait ze niet meer om! Ook heb ik wat formulieren meegekregen zoals een lijstje met benodigdheden voor de bevalling en het formulier met beladvies en ook nog een formulier waar ik een eventueel geboorteplan op kan invullen. Dus dat zal ik komende dagen even bekijken hoe dat allemaal ook alweer ging :-) Over 2 weekjes mag ik weer terug komen voor de volgende controle.
Gister was het natuurlijk ook 5 december en dus pakjesavond! Wij vieren het altijd klein met het gezin thuis en ook dit jaar was het weer super gezellig. Maar zoals elk jaar ben ik aan het eind van de avond blij dat het weer achter de rug is ;-) ' src= Op naar de kerst! Komend weekend gaan we de boom neerzetten!
Vandaag was het ook mijn laatste dag op het werk, want mijn verlof is officieel begonnen! Heerlijk! Ik merkte dat het werk toch wel zwaarder werd en nu kan ik echt lekker rustig aan doen en de allerlaatste dingetjes regelen. En morgen schijnt het ook nog eens flink te gaan sneeuwen, dus eerst tijd voor sneeuwpret!
reacties (0)