17 weken en 3e buikfoto`s

Vandaag alweer 17 weekjes en dan is het natuurlijk weer tijd voor een nieuwe set buikfoto's! Buikje groeit goed en wordt nu echt al een beetje ronder. Ondanks de verzoekjes heb ik toch weer hetzelfde setje aan ;-)  Ik vind het juist leuk dat als de foto's precies hetzelfde zijn, je duidelijker het verschil in buik kan zien .

En hier weer het verschil tussen de 10, 13 en 17 weken:

Voor de rest gaat alles ook goed. Gelukkig nog maar weinig misselijk en zelden overgeven. Alleen tandenpoetsen kan afentoe nog aanleiding geven tot spugen.. Bij het slapen gaan heb ik vaak last van maagzuur, maar gelukkig helpt een koud glas melk daar nog tegen.

Broeken begin ik nu langzamerhand uit te groeien. Ik draag voornamelijk heupbroeken dus de meeste broeken heb ik lange tijd kunnen dragen, maar nu begint de knoop vervelend op mijn onderbuik te drukken. Dus binnenkort toch maar een paar positiebroeken kopen :-)

Op naar de helft, de 20 weken!

369 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Olifantje-H

    Zeker mooie buik meid, mooi rond. En zolang je in dit setje past is leuk, blijf het maar doen. Geniet van je buikje. Leuk al die lekker zittende positie broeken. Wat een mooie tijd is ditvoor ons, toch?

  • mamanicole

    Mooi buikje zeg

  • Alyne

    Wauw, dat begint al een echte buik te worden! Ben jaloers ;)

    En ik vind ook elke x zelfde setje leuker dan iets anders

  • mynie

    mooie buik!! ennuh...ik vind het ene mooi setje, mijn man zou er blij mee zijn

  • jamaila

    Mooi buikje!

  • kitkat2

    Buikkie groeid goed. Veel plezier met shoppen

  • handje vol

    mooi buikjegroeit ook al lekker