Moeders voor moeders

Vandaag is moeders voor moeders langs geweest. Ze begon met een zwangerschapstest en ook deze kleurde mooi donker twee strepen. Toch fijn om dat weer even bevestigd te zien. Alhoewel ik moet bekennen dat ik inmiddels heel wat positieve testen heb liggen, kan het niet laten om steeds opnieuw te testen. Mijn vriend en ik hebben uitleg gekregen en gelijk het eerste kratje met bokalen gekregen dus ben direct gestart met sparen. Elke dinsdag word het thuis opgehaald, allemaal heel discreet dus ik blij en hun ook. Kreeg als dank gelijk een armband met een moeder voor moeders bedeltje eraan.
Blijf het mooi vinden 32 jaar geleden is mijn moeder zwanger geworden door moeder voor moeders van mij en mijn tweelingzus en nu 31 jaar later kan ik wat terug doen.

Nog 5 dagen en dan hebben we onze eerste echo. Ben zo benieuwd!!!!!!!!

415 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Olifantje-H

    Ohh, wat spannend allemaal lopertje. Ik moet nog een keer met mijn man er over praten, vorige keer vond hij mvm niks. Hopelijk deze keer goed. Alleen bij ons het is moielijk, omdat mijn schoonouders wonen 5 huisje verderop, en ze ziet echt alles.
    Wooooow, zo snel een eerste echo, leuk. Spannend. Wens je heel veel plezier bij je zwangerschap. Xxx, olifantje

  • Alyne

    Wat fijn dat je mee mag doen met MvM. En kan mijn voorstellen dat dit voor jou extra speciaal moet zijn. Wie weet kan een dochter van een moeder die toen gedoneerd heeft nu wel weer zwanger raken, omdat jij doneert.

    Succes meid.

    Liefs Alyne.

  • huisjeboompjebeeb

    gefeliciteerd met je zwangerschap! Het geeft altijd een goed gevoel om iets voor een ander te kunnen betekenen he! en het is redelijk simpel en kostenloos te doen. Ik moet wel zeggen dat ik na 10 weken flessen vullen er wel heeeelemaal klaar mee was haha. 's ochtends was ik zo misselijk dat ik begon op te zien om die flessen steeds te vullen, door die mierzoete lucht van die conserveringsmiddelen hahah. Ik hoop dat het jou makkelijker af gaat. succes met de flessen en je echo!