Onzeker

Eindelijk weer zwanger. Ik voel me beter dan vorige keer...ja deze zwangerschap voelt goed. Maar dan slaat de onzekerheid toe!

Dames ik treed in details...anders kan ik het niet goed uitleggen.

Gistermiddag had ik wat last van mijn darmen. Eenmaal op de wc verloor ik 1 druppel waterig bruin en 1 druppel roze bloed. Ik was gelijk in paniek. Op mijn wc papier vond ik echter geen spoortje meer. Mijn vriend vroeg al, heb je misschien moeten persen? ...maar door de schrik kan ik me dat niet meer herinneren..volgens mij heb ik dat niet gedaan. Heel de dag, avond en nacht nergens last van gehad. Ook geen buikpijn (op een zeurend gevoel van mijn darmen na dan). Vanmorgen ook niets te bekennen, dus ik dacht: het zal wel onschuldig zijn geweest en ik moet het maar vergeten. Tot net....ik moest plassen en weer een druppeltje licht bruin. Bij het afvegen zat er wat licht bruin slijm aan mijn papiertje...pfff weer de paniek terug.

Woensdag heb ik een echo en ik mag toch hopen dat dit allemaal onschuldig is en het goed gaat met ons kleintje. Het zal toch zeker niet weer fout gaan zeker?!!

oooh wat ben ik bang. Ik had zo gehoopt bij deze zwangerschap geen bloed te zien. Ook al was het maar 1 druppel en wat waterig bruin...ik wil het niet!

Veel liefs van een bange, maar hopelijk aanstaande mama.

511 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Zinin78

    Jeetje, dat is schrikken... maar het kan van alles zijn en hoeft echt niets ernstigs te zijn Lie. We duimen voor jullie xx

  • kwebbel

    we duimen voor jullie mee dat alles in orde is! Kan zeker nog innesteling zijn

  • inqu86

    Zet 'm op!

  • Mamaatje87

    Ooooo lieve lie toch! snap je helemaal maar Zoals E
    Al zeggen Zolang je geen krampen hebt kan het nog alle kanten op! Ik geloof erin lieverd hoop jij ook! Toch duim ik voor je! Liefs

  • vlinder81

    Ik heb eigenlijk al vanaf het begin van deze zwangerschap af en toe bruin/roze verlies met tot nu toe 2x roodverlies. Hier schrok ik enorm van maar het was maar bij 1 toiletbezoek. Ik snap dus je onzekerheid en je bent niet de enige met wat bloedverlies. Maar laat je niet gek maken, want zolang het niet meer wordt en er krampen bij komen zou het goed moeten zijn!! Sterkte!

  • mari86

    Hé,.

    Het klinkt allemaal heel bekend,
    Ik heb in mei een miskraam gehad, ook van onze kindjes klopte de hartjes niet (het was een 2-ling)
    Ik ben nu 6 weken zwanger en woensdag krijg ik de 1ste echo.
    Vandaag wat kramp gehad. Als ik sommige reactie moet geloven in dat het oprekken van de baarmoeder. Maar echt gerust zal ik pas zijn als ik woensdag een kloppend hartje zie (en dat het blijft kloppen)

    Ik hoop ook voor jou dat het de komende weken helemaal goed blijft gaan.
    Suc6

  • uma77

    Duim voor je dat alles prima in orde is. Zolang je geen flinke bloedingen of krampen hebt, denk ik dat je je geen zorgen hoeft te maken. Laat je weten hoe het woensdag verloopt?

  • vandermeer

    Hey meis, wat erg zeg... ga heel erg voor je duimen dat het goed blijft gaan...bij mij waren dit de vorige keren echter wel een tekenen van MK... Maar blijf positief, de kans dat het goed gaat is groter dan niet en het schijnt bij ongeveer de helft van alle zwangerschappen voor te komen ( bloedverlies)waarbij het bij 50% goed afloopt.... Ik volg je op de voet en mijn duimpjes draaien overuren hoor! Ik ben ook zoooo bang dat ik weer bloed tegen ga komen, begrijp dat je je nu erg k&*^^^%t voelt en onzeker, xxx

  • danika

    Jee, ik herken de paniek meid...maar de kans dat het goed gaat is groot! Veel sterkte tot aan de echo woensdag

  • Muurbloempjuh

    Hoe heb je je eerste echo gehad? Als die inwendig is geweest kan er na een paar dagen wat licht bloedverlies optreden. Ik heb dat al de hele zwangerschap door van Pixel. Heb je misschien gevreeen? xxx