Terug van het kind en gezin (cb)

vandaag terug op controle geweest met onze kleine lyano! vorige keer had ze blijkbaar gemist! lyano woog dan 4.500kg.. ipv 4.900.kg..

vandaag dus terug gewogen! hij woog nu 4.920kg. en is 57.5cm.. hij staat van gewicht een klein beetje onder het gemiddelde, maar van lengte precies het gemiddelde..dus een normale baby! en geen groote of dikke! zoals vele zeiden! hier in de buurt!!  ze hebben al testjes gedaan! en gekeken of onze jongen gezond is!! hij is volledig goedgekeurd! ;)

heb ook eens gevraagt wat die plekken waren .. de dokter dacht dat het een beet was van een mug ofzo.. en dat hij er een allergische reactie op had.. maar nu is het terug weg!!

over 2weekjes terug! en dan moet onze kleine jongen zn prikjes hebben :( .. zal er zo'n hartpijn van hebben!! maar het is voor zn eigen gezondheid he!!

liefs x

460 x gelezen, 0

reacties (0)


  • leinemeis

    FIjn dat alles goed gaat!! Ja de prikjes horen er bij..Komt wel goed

    liefs

  • channie87

    fijn dat hij het zo goed doet

  • A-little-wish

    Wat leuk om te horen dat hij zo gezond is en goed groeit !

  • mamamajo

    Fijn om te horen dat i het prima doet, s altijd een geruststelling he?!