Combinatietest

Vanochtend combinatietest gehad. Onze kleine uk werkte in eerste instantie niet erg goed mee. Daarom maar even een kopje thee en aan de wandel. De tweede keer ging het beter. Nekplooi was 1.2, dus dat was prima. Doordat we lang hebben moeten wachten op een goeie pose, hebben we de rest van de uk ook goed kunnen bekijken. Alles zag er top uit. Ruggetje, maagje, hartje, aorta, hoofdje. Echt alles kwam aan bod. Heel leuk om te zien!

Nu een week wachten op de officiele uitslag.....

Kleine aanvulling. Inmiddels de officiele uitslag ook binnen, en die is helemaal goed. Kon niet beter. Op alledrie de chromosomen een kans kleiner dan 1:5000. Super. Toch weer fijn!

402 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Simonevm

    Fijn om te horen. Zal vast goedkomen.

  • inge74

    Dat is goed nieuws ! Fijn dat jullie zo lekker lang hebben kunnen gluren. Wij hebben morgen ons eerste afspraak met de huisarts, ik hoop dan ook gelijk een echo. Ik denk het wel, was de vorige keer ook. En nu maar hopen op een knipperend hartje en dat alles goed mag zijn. Op naar de 40 weken !!!! Groetjes Inge