Placentra Previa II


Na de vorige blog en die dag erna dus was ik zo onrustig dat ik dacht ik ga ze gewoon bellen.
Ik wil zeker weten dat in de 10 min afspraak die volgende week staat er genoeg ruimte is voor mijn vragen (en de echo) ik zie de bui alweer hangen.

Dus ik weer bellen en mijn verhaal gedaan, gezegd dat ik de vorige keer een goede ervaring met mijn dochter en dat ik daarvoor ben teruggekomen. Maar als het zo blijft gaan ik een ander ZKH zoek.
De de assistente nam me heel serieus en dacht mee over hoe we dit konden oplossen.
Ze stelde voor een echo te maken ma a.s. dan moet ik wel twee keer in een week naar het ZKH maar dan kan de gyn mij tenminste antwoorden geven als ik er woensdag weer ben. Op woe zelf was geen plek meer voor een (aparte) echo... Dan zou de gyn het tussendoor moeten hebben gedaan.. Ik hou niet van 'tussendoor' met det soort zaken!

Wellicht speelt ook mee dat ik nu 33/34 wkn ben en ze pas vinden een probleem te hebben bij 36/37 wkn maar toch. Ik wil me vast voorbereiden en ga echt niet zitten afwachten.
Als blijkt dat de placenta er toch gedeeltelijk voor ligt, zal deze echt niet meer voldoende opschuiven.
Ik geloof het sowieso al niet meer omdat de echoscopiste die me naar het zkh stuurde en degene ervoor ook al zeiden dat dit waarschijnlijk zo blijft.

Laat die eigenwijze Gyn mannen (grrr) eerst een bekijken waar het over gaat en me dan vertellen of afwachten nog zin heeft of niet. Als het tich een keizersnede wordt, wil ik die het liefst meteen plannen. Ik wil nu eenmaal (nesteldrang) alles geregeld hebben zodat ik me (mentaal) erop kan voorbereiden en weet waar ik aan toe ben.

Dus het moet nu wel goed komen, de gyn heeft woensdag in ieder geval alle benodigde in (ook van de echo) bij de hand. En ik ga niet weg voordat ik alle antwoorden heb :) Ik heb al een vragenlijstje gemaakt.
Girl Power... wat denken die mannen wel (hihihi)

Wordt vervolgd....



435 x gelezen, 0

reacties (0)


  • solange123

    Goed zo meissie! Girrrrl powerrrrrrrr!!

  • bolleke-82

    go girl!!! tzal wel zijn

  • Faya2010

    Goed gedaan meid je mond open trekken anders wordt er niks gedaan.

  • Greetje

    Groot gelijk meid, kom maar voor jezelf op!

  • mama van Kyenta en Noya

    Haha goed zo meid..x

  • daantje72

    goedzo meid !!!
    Hopelijk heeft dit je al iets meer rust gegeven op naar komende week en dat al je vragen beantwoord mogen komen en je kunt voorbereiden...nog maar een paar weekjes spannend!!!

  • littlemom

    Heel goed! You go girl!!! Zet hem op en hopelijk krijg je volgende week antwoord op al je vragen.

  • Bloem28

    Goed hoor! X

  • trotse-mamvan 3

    succes en veel sterkte liefs mama dolfijntje