Volgens mij ben ik...

ZWANGER!!!! Als het goed is heb ik morgen mijn NOD. Deze keer een cyclus van 35 dgn pfff voor de curretage was dat 29!! Maar goed gister deed ik een sensi zwangerschapstest en zag ik een heeeeeel licht streepje, zo licht dat ik natuurlijk twijfelde. Vanochtend deed ik een midstream ovl test en zag twee dikke strepen ;) Toen toch maar na de kruidvat (wel water gedronken tussentijds) en twee kruidvat testen halen. Weer een licht streepje, maar ik denk dat het komt door het water wat ik heb gedronken tussendoor. Dus met andere woorden, ik moet het nog even verwerken maar volgens mij zijn we weer ZWANGER. Het grappige is dat het nu een het verhaal van 'zwanger worden' rondmaakt en afsluit. Mijn eerste miskraam was namelijk mei 2010 toen zou ik ook in januari uitgerekend zijn, net als nu. De tweede miskraam en curretage was afgelopen januari.. toen twee menstruaties gehad en nu opnieuw zwanger.. Nog behoorlijk wat ongeloof hier, ik moet echt even verwerken merk ik... manlief ook. Van de week woensdag of donderdag nog maar eens testen en kijken of de streep donkerder wordt. Ik voelde gister en vandaag wel plopjes in mijn baarmoeder en steken in mijn (.)(.) ze lijken ook voller sinds een week... Ik ben ook prikelbaarder en ik gaap de hele dag door (hihihi)  Voorlopig houden we het stil tegen de familie en onze kleine van 3. Maar omdat ik het toch van de daken zou willen schreeuwen even een blog hier....hopelijk gaat het nu wel goed.

417 x gelezen, 0

reacties (0)


  • sammyyy

    gefeliciteerd !!!

  • Gaia

    Nou dat kan dus haast niet missen... gefeliciteerd!!!!

  • dotje1985

    Ow wat super!!!! hoop echt dat alles nu goed gaat hoor ik ga voor je duimen!!!

  • daantje72

    heel veel geluk en dat het allemaal goed mag gaan !!!!

  • marake

    fantastisch.. ben zo blij voor je meid..

  • manona

    Geweldig nieuws meid, ik hoop zo voor je dat het dit keer goed gaat. Dikke Knuffel van manon

  • * I-Wonder*

    super super super super!!!!!!!!!! GEFELICITEERD!!!!!

  • eef1981

    super gefeliciteerd. geniet ervan hoop echt voor jullie dat het goed gaat

  • Ezra

    Gefeliciteeeeeeeeerd!!!

  • pindaatje

    Jeeeeehhhh!! Wat super leuk!! Gefeliciteerd! En dat deze keer alles goed mag gaan..! Leuk om in januari uitgerekend te zijn, ik was dat bij mn dochter op 14 januari, lekker in de winter!

  • jody

    Hoera!!!Gefeliciteerd!!!

  • gittie

    Geweldig nieuws ! Gefeliciteerd...

  • Bloem28

    wat een heerlijk nieuws! Op naar een kleintje in januari! X

  • Riekes

    Nou, schreeuw het hier op BB alvast maar uit hoor meid! En ik schreeuw terug: Van harte gefeliciteerd! Dat je vurchtje maar goed mag blijven zitten en tot een prachtige, gezonde zoon of dochter mag uitgroeien!

  • Isamy

    Gefeliciteerd!!!

  • elske78

    gefeliciteerd hoe ver ben je nu
    ik heb vandaag een dag voor de nod ook positief getest
    en geniet van je zwangerschap een streep is een streep

  • Marrit36

    Een voorzichtige gefeliciteerd voor je meis!!