De liefste kittens van de wereld zoeken de liefste baasjes!

Het is geweldig, die kleine kittens! Zo schattig!!
Ze zijn sinds een week de wereld aan het verkennen. Overal rondrennen, spelen (met ons, met elkaar, met alles wat ze vinden).

Mama liet ze even niet meer bij haar drinken, had pijn aan haar tepels, stuwing, beginnende tepelontsteking bleek.
Naar de dierenarts geweest en alles is nu weer goed!

Verder heb ik ze deze week ontvlooit en ontwormt.

Ze blijven hier tot begin September, en vanaf dan mogen ze naar lieve baasjes. 

Ik ga ze niet op mp zetten, wil graag weten waar ze terecht komen. 

Dus vandaar dat ze nu hier staan, omdat hier toch voornamelijk lieve mama's opzitten waar ze vast goed terecht kunnen komen.

Zelf houden we waarschijnlijk de witte. 

Als je graag een keer wil komen kijken, dan ben je van harte welkom! Ze hebben allemaal een totaal verschillend karakter dus ik zou zeggen, kom kijken! 

Xxx






477 x gelezen, 0

reacties (0)


  • babygirl08

    tis jammer dat we honden hebben anders had ik er een genomen ze zien er keiii schattigg uitt

  • ..Renske..

    Ik zou heel graag nog een rood katje willen,, maar we hebben al 3 katten en ook al een aantal nestjes gehad.. Dus helaas, dat gaat ook gewoon niet. maar succes met het zoeken, ze vinden vast wel iemand

  • Mamavaneenwonder2010

    Succes met het vinden voor een baasje, wat zien ze er lief uit het is dat ik zo ver woon anders had ik er zeker een gewild.

  • ~~WENDY~~


    Als je wilt dan wil ik jou blog wel doorsturen naar mijn vriendenlijst?

  • Dees78

    Ah wat cute ! Wij hebben helaas al 2 katjes .... Heb je natuurlijk niks aan, succes met het vinden van lieve baasjes!