Omdat we zaterdag langs het huis waren gereden, en dat net op 'het blok' leek maakte ik me toch wel zorgen over de sleuteloverdracht..
Dus ik denk, ik bel gelijk..
Heb ik dus net ook gedaan..
Blijkt dat er asbest in de woning zit, en dat ze dat nu aan het verwijderen zijn..
Ze hebben gelijk de aannemer voor ons gebeld, en die zei dat hij verwachtte deze week klaar te zijn. Zodra hij klaar is krijgen we de sleutel.
De vrouw bij de woningbouw zei wel dat het snel verhuurd kon worden!
Maar dat is dus ff een kleine tegenvaller, maargoed we hebben dan straks in ieder geval een huis zonder asbest! Das ook wel fijn haha..
Hopelijk kunnen we dan nog voor het weekend tekenen om de sleutel te krijgen, en anders wordt dat iets later..
Maar ik neem wel een meetlat mee woensdag, dan meten we gewoon alles alvast op.. Kunnen we in ieder geval de spullen al halen!
En vanmiddag gaan we met Nina naar de ECMO nacontrole, Simon was helemaal aan het huilen gisteravond omdat hij er zo bang voor is.. Terwijl ik me helemaal niet druk maak... Nina is gewoon gezond, daar twijfel ik niet aan.. Dus maak me ook niet druk.
Maar denk maar niet dat ik ze bloed laat prikken bij d'r, dat is echt nergens voor nodig dus mochten ze dat willen hebben ze pech. Of ze moeten wel met een verdomd goede reden komen..
Dat meisje heeft al teveel meegemaakt..
Xx
reacties (0)