De meeste foto's zullen bekend zijn, maar er staan wel een paar nieuwe tussen.. Ik ben echt blij dat ik dit ontdekt heb, zoveel mooier dan 'gewoon' foto's kijken!
Ik heb het ijskoud en kippevel, had de foto's al gezien in je eerdere blog en ook gereageerd, maar om ze zo voorbij te zien komen met die muziek erachter, whee kan wel janken! Ik ben zooo blij voor jullie, dat het allemaal goed is gekomen!!
Ook weer heel mooi gedaan meis! Hopelijk is het voor jezelf ook een goede verwerking om er op deze manier mee bezig te zijn?! Het zal vast een hele hoop bij jezelf teweeg brengen, of niet?
jeetje wat heftig, krijg er tranen in mijn ogen van!! Wat mooi is het filmpje gemaakt. Wat een vechtertje hebben jullie!! geniet van jullie mooie meid! Liefs
ik moet echt even slikken hoor! wat een mooi filmpje!!!! Ik zal het zelf ook wel graag van mijn dochtertje willen, maar weet niet hoe ik dat moet doen!!!
reacties (0)