Jaaaaaaaa het strippen is gelukt!!

Het strippen is gelukt, zoals de titel al zegt haha..

Er kwam net al een vraag langs of iemand wat van me gehoord had, dus ik zal jullie weer ff op de hoogte houden.. (Lief al die interesse van jullie!!)

Ik heb sinds ik zaterdag een deel van de slijmprop verloren ben al last van pijnlijke harde buiken, maargoed zondag was er nog niet te strippen zoals jullie weten.
Eigenlijk had ik dus al de hoop opgegeven dat dat nog zou kunnen.. Mijn baarmoedermond was half verstreken en ik had in het 1e deel ontsluiting maar nog niet waar het moest ofzo.

De vk gaf me weinig kans dat het nog zou kunnen. Maar na mijn afspraak van maandag in het ziekenhuis, waar DIE vk zei dat het wel kon, heb ik toch nog een keer gevraagd aan mijn eigen vk of ze het nog wilde proberen deze week.. En vandaag kwam ze dus.

Rond kwart voor 3 ben ik gestript, dus hopelijk doet het wat! Het was dezelfde vk als de vorige keer, en ze heeft me echt alles heel duidelijk uitgelegd. Echt alles, zelfs alles wat op mijn zwangerschapskaart staat, wat uit de metingen van het ziekenhuis kwam, alle afkortingen. Echt wel interessant.. Heb daar nooit naar gevraagd omdat ze altijd maar zo kort de tijd hebben tijdens het spreekuur, maar nu nam ze echt uitgebreid de tijd.
Maargoed, terug naar het strippen.

Ik had genoeg ontsluiting om erin te kunnen, en het viel me 100% mee! Deed eigenlijk helemaal niet echt veel pijn.. Probeerde ook wel goed te ontspannen.
Ik kreeg alleen wel erge druk onderin m'n buik, maarja dat was wel te doen.
Ik ben echt blij!!

Al doet het niks, dan nog heb ik het gevoel dat er iets aan gedaan wordt ofzo..

Oja, vannacht heb ik trouwens echt een rotnacht gehad! Ow echt verschrikkelijk.
Enorm maagzuur, heb wel rennies genomen en dat hielp gelukkig wel een beetje, maar alleen voor heel eventjes. En kon niet liggen, overal spierpijn en pijn in mijn bekken, elke beweging werd Simon wakker van door mijn gepiep haha.
En tot overmaat van ramp werd ik rond 3 uur nog wakker, super misselijk.. Overgeven bahbah.. Dus ik denk, nu is het begonnen haha.. Nou mooi niet :-p
Oja en toen ik vanmorgen wakker werd dacht ik echt dat ik koort had. Voelde me ontzettend slap, spierpijn, gewoon een algeheel 'klotegevoel' haha..
Maar Siem heeft een ontbijtje voor me gemaakt, en voel me inmiddels weer een stuk beter!

Oja, ik weet dat jullie mijn updates gewend zijn haha, alleen Simon heeft vanaf nu vakantie, dus dan ben ik natuurlijk minder vaak op BB. Dus wees niet bang, ik beval nog niet (nouja hopelijk wel natuurlijk) maar ALS ik ga bevallen, dan beloof ik dat ik het op BB zet. (of als de weeen beginnen) En als ik het zelf niet kan vraag ik wel of Simon het ff snel doet.

Hopelijk is dat straks al!!

Nu komen mijn schoonouders ff buurten, en Simon is het zwembad aan het opzetten in de tuin, dus ik ga 'm ff helpen.. Ik ben blij!!!


Xx

3614 x gelezen, 0

reacties (0)


  • minci

    haha kwam weer koekeloeren of je was bevallen , maar in elk geval goed nieuws dat het strippen is gelukt het kan zowizo niet lang meer duren dus NINA kom op ! wij willen je ook bewonderen hihi

  • bruin.buikje

    EINDELIJKKKKKKKKKKKKKK...bij jou is het: viermaal is scheepsrecht!! Nina...niks houdt je meer tegen!!! Komen...NU!!
    Heerlijk dat Simon vrij is en dat je een beetje gezelschap hebt thuis...geniet maar lekker van jullie laatste momentjes samen want binnenkort zijn jullie gezellig met zijn drietjes!

  • mama-van-nick~demi

    suc6 meid hoop dat jullie meisje er snel is voor jullie liefss

  • jeska

    Hoop dat t snel gaat beginnen meid in ieder geval heel veel succes!!!! Kan je geen tips geven want ben niet bevallen maar ken wel t gevoel van je kleintje in de armen sluiten en dat is bijzonder en geweldig!!!!!!!

  • mamav4

    Super, hopelijk heb je snel weeen!!

  • mamavaniris

    meid ik hoop dat je snel mag gaan bevallen.

  • labelle

    Oh fijn dat je al wat ontsluiting hebt! Dat scheelt enorm bij het inleiden! Bij mij zat alles nog potdicht, vandaar dat het ook zo idioot lang geduurd heeft... Als je 2/3 cm ontsluiting hebt kunnen ze gewoon je vliezen breken en wordt ze binnen 24 uur geboren!

  • babygirl08

    hopelijk werkt het :)
    duim voor jee:)
    en wat kut dat je zo klote nacht hebt gehad:(

  • 2e snoetje

    nou meid hopen dat maar dat de kleine nina eruit wil haha
    heel veel sterkte met wat er allemaal gaat komen we horen het

    liefs

  • magster

    wat fijn om te horen...er zit dus schot in de zaak.. go Nina zet hem op voor mama!!! ben echt blij voor je

  • catheleine

    Kijk aan wat een goede kant gaat het op...

  • -LMN-

    Nou meid! Hopen dat er nou wat gaat gebeuren dan! Ik dacht ook dat ik het wel even zou melden als het begonnen was, maar daar had ik mooi geen tijd voor! Hahahahaha!