Morgen alweer 3 maanden...

Morgen is m'n knulletje alweer 3 maanden. Wat gaat het toch snel en hij wordt al zo groot. Afgelopen woensdag heeft ie z'n tweede set prikjes gehad, is hij gemeten en gewogen.

Hij woog woensdag 7110 gram en is 64cm, met recht eeen grote jongen. Ik sjouw me een breuk joh, hahaha.

Het is een heerlijk en tevreden ventje. Sinds kort heeft hij z'n duimpje gevonden en daar zit ie nu de hele dag mee in z'n mondje. Heel fijn, want hij verveelt zich geen moment hahaha.

Morgen is ook mijn grote man jarig en we kwamen er van de week achter dat R.amses precies 9 maanden na zijn verjaardag is geboren. Echt heel toevallig aangezien hij op 4 februari is verwekt.

Ik ga mijn bedje opzoeken. Lief is nog de deur uit, pokeren met vrienden. Hoop dat ie niet te laat thuis is...

Dikke zoen!

447 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Nima~Boy~Girl~Boy

    Alweer 3 maanden! Ongelooflijk he?! Jullie kleine, grote bink!
    Gefeliciteerd met je grote man ! Hopelijk was grote man niet té laat thuis?!

    Fijne dag vandaag met elkaar!!

    Liefs XxX

  • lispeltuut

    Vorig jaar had je grote man dus een fijne verjaardag .

    Lekker dat hij groeit en dat alles goed gaat. Fijne dag en gefeliciteerd met je grote man!