Zit op mijn vent te wachten die aan het trainen is voor weer een jaar continu verliezen met honkbal, haha.
Het mag nog niet wereldkundig worden gemaakt dus als je mij persoonlijk kent hou je mond alsjeblieft ;).
Mijn schoonzus die is eindelijk ook zwanger, na eerder een miskraam te hebben gehad in oktober. Ze is nu bijna 10 weken, 9 weken+4.
Nou ga maar rekenen wanneer ze is uitgerekend. Rond 14 oktober.
Wanneer is Khloë. Geboren op 11 oktober.
Tuurlijk ben ik harstikke blij voor hun, want hun kinderwens is ook heel groot, maar waarom rond die tijd dat Khloë haar eerste verjaardag viert. Ik vind een eerste verjaardag hoor je leuk te vieren. Ik hoor weleens hele grote feesten, nou bij mij niet, maar gezellig en leuk word het zeker, zit nu al met dingen in mijn hoofd.
Hoe zouden jullie het vinden?
Ik zit trouwens ook steeds te lezen bij dames die ook rond midden oktober zijn uitgerekend. Zo onzeker, zo blij (natuurlijk), zo met alles al bezig. En dan te bedenken dat ik rond deze tijd vorig jaar daar ook zo mee bezig was. Echt lachen.
De afgelopen tijd ben ik wat minder op BB geweest maar dat komt dat ik nu een blackberry heb met internet, dus ik lees jullie berichten wel, maar reageren doe ik weinig. Nu het nieuwe er weer af is, zal ik beloven om weer meer hier te zijn en tijd te nemen voor jullie blogjes en vragen.
Liefs Linda
reacties (0)