Uuuuhhhmmm ik ben BOB

Gisteren zou ik gaan skiën in snowworld Zoetermeer, maar dat ging niet door, want bij het lopen door de sneeuw ging ik door mijn knie. Normaal lig ik op de grond dan te schelden en sta ik op en loop mank weg. Maar nu riep doe snel mijn skies uit en raap me op, tegen mijn man Michel. Komt er een vrouw van moet ik de EHBO halen waarop Michel zegt nee dat hoeft, want ze gaat wel vaker door der knie. Zegt die vrouw, nou dan is het niet bijdehand he om te gaan skiën. Nou ik ging uit mijn dak en zei dat ze weg moest wezen. Ze bedoelde het goed, maar ik denk dat het de hormonen waren. En ik bleef maar huilen, niet voor de pijn, maar gewoon dat ik me zo hulpeloos voelde. En Michel vroeg zachtjes en met de kleine. Waarop ik zei goed, maar raap me nu maar op.

Nadat ik was bijgekomen, liep ik maar naar het café waar mijn ouders zaten met vrienden. Mijn pa wist gelijk hoelaat het was.

Later zaten we met z'n allen in het café en zonder te vragen wat ik wilde kreeg ik een biertje. En normaal zou ik zeggen lekker, maar nu moest ik zeggen Uhm ik ben de BOB. Waarop de rest weer zei je mag er 1 of 2 als je rijdt. En dat klopt, maar niet als je zwanger bent. Maar dat kon ik weer niet zeggen. Dus mijn pa moest keihard lachen, want mijn ouders die weten het al wel. Dus ik zei snel; ik drink liever dalijk bij het eten een biertje dan nu. Daar gaven ze me gelukkig gelijk in. Pppffff.

Dus bij het eten aangekomen, heb ik snel een alcolhol vrij biertje besteld, maar ik wilde wel dat ze gelijk het bier in het glas deed, want anders had het nog geen zin. Nadat biertje gewoon weer aan de cola gegaan.

Maar ik denk toch wel dat ze het weten. Ik drink niet meer en rook niet meer. En 1+1= baby.

Ohja en morgen ben ik 6 weken Jippie. Nog 4 weken en dan mijn echo.

Kus

376 x gelezen, 0

reacties (0)



  • mamaof4

    Lachen joh, om je in allerlei bochten te moeten wringen als je het eigenlijk nog niet wilt vertellen. Ik heb ook zo'n voorbeeld. Mijn pa vroeg: die lekkere biefstuk is weer in de aanbieding, moet ik die voor jou ook gaan halen. Zeg ik: Ja, doe maar heerlijk, of nee, doe toch maar niet. Ik geloof dat ik nog wat in de vriezer heb (niet dus). Ze weten het inmiddels nog niet, maar eind deze week gaan we het ze vertellen.
    Groetjes