Gisteren weer een afspraak gehad in het ziekenhuis, maar dit keer bij de verloskundige.
Eerst even snel een echo, dus ik heb de ukkies weer mogen zien en de hartjes weer gehoord. Alles gaat goed met ze.
Daarna in gesprek met de verloskundige. Een beetje een standaard verhaal volgens mij, of je de kraamzorg al geregeld hebt en of je borstvoeding wil gaan geven en dat er voorlichtingsavonden daarvoor zijn enz.
Ook moet ik in verband met PCOS een uitgebreide suikertest doen. Deze krijg ik aanstaande woensdag.
Ik moet me dan om 8.00 uur 's morgens nuchter in het ziekenhuis melden en dan bloedprikken. Daarna krijg ik een suikerdrankje en gaan ze na een uur weer bloedprikken dan nog een uur wachten en dan weer bloedprikken. pfff hoop dat ik het zo lang volhoud zonder eten haha.
5 maart hebben we een afspraak bij de gyn voor een groeiecho, ben benieuwd.
Verder gaat alles eigenlijk wel goed, ik merk wel dat het nu allemaal iets zwaarder wordt, maar dat is natuurlijk ook niet zo gek met 2 kids in me buik. Me buik groeit echt met de week. Ben nu in totaal al 9,5 kilo aangekomen. Ik zie het als een goed teken, de kids groeien goed!
reacties (0)