3de echo + nekplooi meting

Gisteren de 3de echo gehad en tevens de nekplooi meting.
De ukkies doen het hartstikke goed en zijn alweer 6,5 cm. De uitslag van de nekplooi meting was erg goed, kans van 1:13000 ongeveer, de een had een nekplooi van 1,3 en de ander van 1,7. Bloedwaarden waren allemaal goed.
We zijn echt zo blij met deze uitslagen. En het was zo fantastisch om de kleintjes weer even te zien. Een van de twee stak zelf een keertje ze tong uit....super geestig! Het zijn gewoon al 2 complete mensjes met alles erop en eraan. Voor degene die het leuk vinden, ik heb de foto's geplaatst op me site.

368 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Dubbel-D

    Hoi Kel, wat een verhaal heb je! Leuk dat na alle rondes heb je nu twee mooie kindjes op komst. Gefeliciteerd! Foto's zijn ook super mooi!
    Begin november hebben we ook te horen gekregen dat ik zwanger ben van een tweeling. Erg spannend! In het begin, wel even schrikken, maar nu vinden we het idee helemaal geweldig! Ik ben nu precies 12 weken, afgelopen donderdag ook een nekplooimeting gehad, bij ene was 1 mm, bij de andere 1,3. Nu nog het resultaat van de bloedtest afwachten.

  • mopke35

    Prachtige fotos

  • mrs B

    Super!

  • brenn

    Geweldig nieuws! En prachtige foto's meid!

  • barb3ra

    jeeeeeeejj...!!!!!!!!!! super blij!!! helemaal goed alles he. krijgen allebei gewoon top kindjes hihi xxx