Naar Spoed

Goedemorgen, dames!
Hier ben ik weer.  Gisteren naar de spoed geweest.  Wat een verhuis met een kindje.  Vroeger kon je gewoon vertrekken.  Nu even de verzorgingstas nakijken en de pap bereiden.
Op spoed werd mijn bloeddruk genomen en hartslag gemeten, dat was prima in orde.  Daarna werd er bloed getrokken om te zien hoeveel bloedverlies ik al had gehad en was het wachten op de resultaten. 
Ondertussen had Kylian honger en hebben we daar zijn flesje gegeven.  Daarna ging hij weer slapen.
Wanneer de resultaten er waren bleek mijn hemoglobine ok te zijn, maar een andere bloedwaarde bleek niet zo best.  Met als gevolg dat mijn gyn toch uit zijn bed moest komen.  Hij heeft dan een echo genomen.  En nu bleek dat ik mijn menstruatie al heb.  De gyn schrok er een beetje van en zei dat dat wel heel erg vroeg was.  "Tjonge, jouw lichaam herstelt wel heel snel en gaat heel erg vlug door met het eigen ritme."  Nu moet ik dus twee pilletjes van "de pil" nemen gisteren, vandaag en morgen.  Dit om het bloeden toch enigszins te regelen. 
Het was best weer een vermoeiende nacht.  Tot half twee op spoed gezeten. Gelukkig is onze Kylian een goede slaper en heeft die weer mooi zijn nachtje afgewerkt en heeft die nu weeral zijn ochtendpap op.  Nu ga ik nog even rusten en bekomen. 
Dankzij jullie heb ik de weinige slaap toch heel gerust doorgebracht door naar spoed te gaan en gelukkig gerustgesteld te worden.
Groetjes,
Kaatje

370 x gelezen, 0

reacties (0)


  • HvK

    Jeetje, wat een schrik. Gelukkig niets ergs aan de hand...

  • Plumita

    pfoeh, dat is even schrikken. gelukkig gewoon je menstruatie!

  • flappie23

    Zoo fas wel snel

  • roosmarijns~

    He Kaat, jeetje al weer ongesteld dat had ik idd niet verwacht... Wel fijn dat het niets ernstigs is. Heb vannacht nog een paar keer aan je gedacht, vond het toch wel een beetje eng klinken gister. Fijn dat Kylian het zo goed gedaan heeft, wat een lekker ventje ishet toch! Ik hoop dat t bloeden snel afneemt.
    Dikke X