...vakantie! Eindelijk... Dit jaar gaan we naar mijn smaak eigenlijk te laat, achteraf gezien. Ben nog niet zo op de hoogte van schoolvakanties enzo maar die was dit jaar erg vroeg. In elk geval vliegen we zaterdag naar Toscane! Een heerlijke week quality time en lekker weer volgens de berichten!
Onze laatste vakantie was helaas wat minder leuk omdat Arjan ziek werd en Yf ook niet altijd in zijn hum was. Nu lijkt het of het ons weer niet helemaal gegund is. Sinds een week of 3 heeft Arjan ontzettende last van tintelingen in zijn been. De huisarts dacht aan een hernia, maar na doorverwijzing naar de neuroloog is dit twijfelachtig. Wat het wel is? Dat horen we hopelijk in oktober (!!??) na een zenuwmeting en een scan. Hoe dan ook heeft hij er dagelijks last van en door andere houdingen aan te nemen, krijgt hij weer last van zijn rug en schouders. Het is houdbaar, dus we hebben geduld.
Yf is heerlijk ondernemend en bijna altijd vrolijk. De laatste dagen at hij niet geweldig en gistermiddag was hij flink aan de diarree. Lekker in bad gedaan en meneertje was weer Zwitsalfris! Tijdens het aankleden bij ons op bed, was Yf wat opstandig en wilde hij van het bed af. Ik dacht:"Prima, kleine eigenwijs!"... tot ik 2 tellen later een keiharde bons hoorde en hij naast het bed lag. Hij hapte naar adem en wilde heel hard schreeuwen waarbij hij stopte met inademen. Zo erg dat hij even weg was. In zijn gezicht blazen haalde niks uit, dus ik legde hem met tranen in mijn ogen op bed. In mijn hoofd had ik 112 al gebeld en was ik al onderweg naar het ziekenhuis. Gelukkig keek hij me met grote ogen aan en begon toen te huilen, net als ik! Het bleek reuze mee te vallen, vooral schrik (en wat voelde ik me schuldig), dus aangekleed en weer naar beneden. Nog natrillend heb ik hem in de gaten gehouden en zijn reactievermogen getest. Meneer had alweer praatjes en hobbelde vrolijk rond, al was hij nog lijkbleek. Tijdens het avondeten at hij alsof zijn leven ervan af hing en ging hij lief naar bed. Ik was weer wat gerustgesteld en ben heerlijk naar de schoonheidsspecialiste gegaan. Bij thuiskomst lag Yf nog altijd als een roosje te slapen. Rond half 12 werd hij even wakker en na een knuffel sliep hij verder tot ongeveer kwart over 12; hij riep "mama" en stond over te geven in zijn bedje... zijn avondeten! Met Arjan onder de douche en tijdens het aankleden gaf hij weer over. Zijn reflexen waren nog altijd prima, dus weer terug in bed. Na een halfuurtje nog even gecheckt en het was rustig. Half 4 weer gepiep; dorst! Tegen 6 uur was hij weer wakker en dit keer helemaal onder de diarree, dus nu met mij onder de douche! Wederom lijkbleek maar geweldig blij en bijdehand, dus we besloten om hem naar de opvang te brengen, ook omdat hij geen verhoging ofzo had. Vandaag het schoonste kindje daar, haha! Net even gebeld en het gaat goed; hij is blij, speelt lekker, veel fruit gegeten en een koekje, wel weer een vieze luier met dunne poep en nog altijd pips maar dat drukt de pret niet zo te horen! Buikgriep heerst schijnbaar, maar ik hoop dat hij zaterdag weer topfit is!
Nog even een leuk dingetje en dan ga ik echt nog even aan het werk... Yf kletst er op los en elke dag wordt zijn woordenschat groter, ik blijf me verbazen! Blijkbaar is hij een grote fan van Ahijn (Albert Heijn), want als hij het logo ziet dan roept hij al! Nu pas zie ik hoeveel wij in huis hebben van het huismerk van deze grossier: zakdoekjes, billendoekjes, thee, bakboter, smeerboter, peperkoek, wasgel voor baby's, een winkelwagenmuntje, plastic zakjes, kruiden, frambozenazijn... En Yf blijft maar roepen! Ik ga het op film zetten en opsturen naar Ahold; hun jongste maar ik denk ook grootste fan, haha!
Ladies, ik lees af en toe mee via mijn telefoon en als ik niet reageer dan ben ik lekker vakantie aan het vieren met mijn grote liefdes! X
reacties (0)