Pedagogisch niet verantwoord...

De hele dag ben ik vol liefde en plezier bezig met onze lieve zoon. Verzorgen, voeden, knuffelen, spelen, wandelen en trotse mama zijn. Ik geniet er met volle teugen van! Maar soms...dan wil hij niet slapen en ik heb allerlei klusjes te klaren of wij willen zelf eten en dan heeft hij zijn bekende "aandachtsuurtje". Het liefste wil hij dan op de arm en lekker rondlopen. 

Tot een paar dagen geleden... Toen ontdekte ik Nickelodeon Junior! En Yf vindt het helemaal geweldig! Vanuit zijn wipstoeltje kijkt hij geamuseerd naar de tekenfilmpjes vol mooie kleurtjes en muziekjes. Af en toe klinkt er gelach en gebrabbel en voert hij gesprekken met Hi Hoa en andere figuurtjes. En wij kunnen rustig eten en even met elkaar de dag doornemen! Daarna is er weer volop tijd voor onze kleine grote liefde!

Tja, als hij wat groter is dan komt hij er gezellig bij zitten, maar voor nu maar even Pedagogisch Onverantwoord...maar wel lekker!

442 x gelezen, 0

reacties (0)


  • nicole1975

    Hahaha, is vrij logisch hoor. Hier ook zo'n momentje. Meestal rond 17.30 uur dat ik hem even voor sesamstraat zet. Nu kan je ze er nog niet mee verwennen. Anouk (nu 4 jar) mag max 30 minuten per dag tv kijken, maar dat haalt ze soms niet eens. Dan gaat ze halverwege weer lekker spelen.
    Geniet er van, rust is soms ook fijn!

  • twee streepjes

    Nee, pedagogisch totaal onverantwoord! Maar gelukkig mag jij helemaal zelf kiezen hoe jij je kind opvoed
    Hier geeft de babygym nog wel afleiding, maar de laatste dagen wil ze i.d.d. ook aandacht tijdens het eten. het t idee dat ze ook echt in t eten is geinteresseerd, hihi

  • maan sterre prins.

    ja heel erg ken baar.
    Bij Dario is dat studio 100.
    Daar kan hij uuren naar kijken

  • moppie-de-poppie

    haha heerlijk! Moet kunnen toch!

  • irmanna

    Groot gelijk! X

  • minikers

    HAHAHAHAAAA, zo herkenbaar. Mijn dochter ziet kans tv te kijken als ze er met haar rug naar toe staat!! Het is gewoon heel erg leuk!

  • chantalw

    hahaha kom toevallig op je blog! heel herkenbaar! milan had ook altijd zijn huilmoment net als wij aan tafel gingen hij was alleen maar stil als hij heerlijk op de arm heen en weer gewiegd werd. totdat hij pet toeval een keer voor de tv zat en zus nick junior er op had! meneer was stil! wat een uitvinding! tegenwoordig zit die lekker bij ons aan tafel en kletst gezellig mee.

  • Miss-angellisch-mommy

    hahahah opgelost!