Gisteren even langs het CB gegeweest om te wegen en meten bij inloop spreekuur!! Als het aan mn wijkverpleegkundige had gelegen moest ik vorige week al ,maare niks moet!! Ik bepaal het, zij niet....het is ook niet zo'n leuk mens! En slechte ervaring mee gehad met mn dochterje..pff maarja!!! Ik zeg ja en amen en het komt helemaal goed!!
Hij is 5060 gram en is 54.5 cm lang!!! Goed gegroeit dus, al zeg ik het zelf. Nu met zijn 4 weekjes!!
Heerlijk ventje, drinkt goed...heeeeeeeeeeeeeeel veeeeeeeeeeeeeeel. Ben soms wel wat lang bezig, dan wil hij steeds meer en meer, maar denk maar dat het tijdelijk is. Het zijn periode's hoor want vanmorgen had ik hem om 10 uur gevoed en is hij tot 12.30 wakker geweest, niet huilen niks, gewoon heerlijk rondkijkend en lekker in de box, zo relaxt!!
Haha en daar moet ik ook echt van genieten want vanav was het, eten...30 min slapen..weer wakker en weer zoekende op het droge dus huppa nog amar es!! Uiteindelijk is hij een half uurtje geleden gaan slapen..
Dus mama gaat nu ook, want over 5 uurtjes kan ik weer!!!
Liefss
reacties (0)