Dag lieve BB vriendinnetjes,
Nou na lange tijd weer ff een blogje..
Vandaag naar de VK geweest, hartje gehoord..zoo mooi elke keer weer. En beeb lag al met het hoofdje naar beneden, dus als dat zo blijft is dat mooi zei ze maar zit nog niet vast dus kan alle kanten nog op. Was goed gegroeid dus allemaal hardstikke super!!
Volg week maar effe bloedprikken voor ijzer, normaal wachten ze daar nog ff mee maar omdat ik steeds zo moe ben maar ff wat eerder. En afspraak maken voor 32 weken echo...kan ik eindelijk mn beeb weer zien. Een vriendin van me heb ik beloofd dat ze mee mag omdat ze het nog nooit heeft gezien, dus dat vond ze erg leuk.. En natuurlijk papa en Lay ook..
Voor de rest voel ik me wel goed, alleen dus erg moe en last van mn bekken. Heb toch maar fisio aangevraagd, want kan soms bijna niet opstaan en lopen..ja rust is nu bijna niet te doen met mn kleine meissie om me heen maarja komt wel goed!!!
Nou ben ik vergeten te bespreken dat ik er echt onwijs tegen aan zit om in het ziekenhuis te bevallen, ja stom he. Ben natuurlij kde vorige keer ook thuis bevallen en dat was zo heerlijk. Het hoeft ook neit perse maar ben ietsje zwaarder dan bij Lay dus dat zou dan een reden kunnen zijn. Maar de vorige keer hebben we wel gezegd, we zien wel hoe snel het deze x gaat! Kijk als het moet dan moet het natuurlij ken dan ga ik ook wel maar het liefst gewoon thuis!!
We zijn ook bezig met wc training van Lay, gaat best wel goed, heeft al 3 x gepoept en 1 x geplast. Elke x verdient ze er een sticker mee..We zien wel hoe het gaat, ook het speentje is hier een hot item dus daar moeten we ook vanaf..NEEEEEEEEEEE is NEEEEEEEEEE..maarja we proberen het nu alleen nog met slapen te geven..pfff ze word er wel opstandig van maarja..iemand nog tipsssss!!! Verder gaat goed op PSZ, ze is vande week voor het eerst op de foto gekomen, spannend hoor zo'n eerste schoolfoto...ben zo benieuwd!!
Dit was het denk ik wel, beeb schopt gigantisch haha...dus voel me super!! Fijne dag en geniet van het zonnetje!!
Liefss ons xxx
reacties (0)