Ging ik net naar de wc….zag ik dat ik bruinig slijm had, na de plas lag d’r ook iets in de pot, waarvan ik dacht dat zal die bekende slijmprop dan wel zijn. Het was maar 1-1,5 cm groot en zag er dus bruin uit. He, lekker praatje weer. Manlief moet nu eigenlijk ook nog naar een storing toe, maar zit ie ondertussen gewoon een of ander stom computer spelletje te spelen. Hoop dat ie nou snel es gaat, want ook al dacht ik steeds zo dat ik over tijd zou gaan, zeker weten doe ik het natuurlijk niet. Dus hupsakee zak patat!!! Ga van die luie reet af en ga je klusje afmaken, zodat je straks weer lekker thuis bij mij kan zijn. (denk ik nu) Het begint ook wat te krampen in mijn buik, maar ja….zou het dan wel echt zo zijn? Vraag ik mij af. Wie weet komt onze kleine krummel straks d’r wel aan. Ben nu wel benieuwd hoor.
Leef ik net helemaal op dat roze wolkje van mij… Hoop dat ik ook na de bevalling op zo’n heerlijk roze wolkje mag blijven camperen (’t zal vast niet m’n hele verdere leven lang duren)
Hehe…hij stapt overeind en vind dat ik niet zo paniekerig moet doen. Nee, dat doe ik ook niet, maar ik wil hem wel hier hebben, mocht het nu zo gaan beginnen….shit….ineens tranen als ie mij een afscheidszoen geeft. Ach dat zullen die hormonen wel weer zijn… Inmiddels zijn ze ook alweer opgedroogd. Spannend!
reacties (0)