Oeps! nou alweer zwanger!

Hallo meiden,

ja jullie lezen het goed!
als alles goed mag blijven gaan dan krijgt Khalid voor zijn eerste verjaardag een brusje cadeau! We hadden het niet verwacht weer zo snel zwanger te zijn want met Khalid hebben we er 1½ jaar over gedaan en nu is het dus alweer raak 4 maanden na de bevalling oeps, maar wat zijn wij zo enorm blij!!! Ik vind het leuke eraan dat de uitrekendatum waarschijnlijk het zelfde zal zijn als met Khalid, tussen de 12 en 16-10-2012, wel een ander jaartal natuurlijk hihi, ja bizar toch het zou grappig zijn als ons 2e wondertje ook rond de geboortedatum van Khalid komt en dan van het andere geslacht en dat het dan ook nog op de papa zal gaan lijken dan hebben we allebij wat haha. Maarja over een dikke 2½ week hebben we onze eerste afspraak bij de verloskundige, ja de zelfde als de vorige keer, dan zullen we horen hoelang ik werkelijk zwanger zal zijn want met mijn cyclussen zal het vast weer kunnen gaan veranderen.
Ik voel mij voor de gene die er moeite voor moeten doen best wel schuldig. 
Voor de rest gaat alles wel lekker nog geen last van kwaaltjes op het moe zijn na dan. Maar nu ga ik mij lekker verheugen op de 9maandenbeurs, was ik al van plan om naar toe te gaan :P

P.S. volgens mijn berekeningen ben ik nu 5weken en 4 dagen zwanger.

Groetjes Hanuna

452 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Karpola15

    Gefeliciteerd schat, ik ben blij voor jullie en ook Khalid, een broedje of zusje hahah leuk hoor, geniet ervan

  • SabrinaB

    Hoi hoi. Hoe'ist??? Al gewend aan het idee?

  • moeder1978

    leuk hoor zo snel vooral voor de kids als ze groter zijn hebben ze echt wat aanmekaar.
    maar wel zwaar.

  • saar-tje

    Gefeliciteeeeeerd

  • Tinyke

    niks schuldig voelen, lekker genieten!!! Jullie hebben ook langer moeten prberen voor de eerste, dus nu lekker blij zijn met deze snelle zwangerschap!!!! Geniet ervan!!!

  • Mijn 5 wonderlijke geschenken

    gefeliciteerd is bij mij ook gebeurd tussen de twee jongste. probeer nu weer zwanger te worden ma dat lijkt niet echt te lukken knufs