Schreef ik in m'n vorige blog nog dat ik, tegen beter weten in, voor de zekerheid, tóch maar ovulatietesten ging gebruiken, nu is het resultaat er!
Afgelopen donderdagochtend had ik ineens een smile op m'n test! Eigenlijk geloofde ik t niet, dus heb er een foto van gemaakt om er later, toen de slaap uit m'n ogen was, nog eens naar kon kijken, ik vertrouwde m'n eigen ogen niet! Maar hij was er toch echt, de smile! Dus we zijn ons best gaan doen en hopen nu heel hard op een volgende positieve test (maar dan de zwangerschapstest natuurlijk!).
Wat een vreemd lichaam heb ik toch. Uit mezelf geen cyclus, geen eisprong, geen ongi. Deze maand gonal gespoten maar op dag 10 twee cystes, dus moest stoppen met spuiten, en dan ruim een week later tóch nog een eisprong! Als jullie het snappen, mag je het zeggen...ik begrijp er niets meer van, maar ben voorlopig blij dat we weer een kans hebben gekregen.
Liefs, Hannah
reacties (0)