Tips gevraagd.

Heeft er iemand een goede tip tegen de kriebelhoest? Ik hoest al weken en het wil maar niet over gaan. Op dit moment ben ik 12.5week zwanger. Dus veel hoest drankjes mag je dan niet innemen. Weet iemand iets wat helpt? Alvast bedankt!

1043 x gelezen, 0

reacties (0)


  • GuppySam

    Dank jullie wel. Ik ga vandaag meteen kijken of ik ergens noscapine kan krijgen.

  • LadyVee

    Bronchostop drank en keelsnoepjes werken hier heel goed.

    Natte doek om je keel eventueel met wat vicks erop. De zwelling neemt zo wat af en de prikkel ook (tip van mijn oma)

    En honing zomof.in thee o.i.d.

  • Sandujour

    Noscapine tabletjes, ik meen dat je dit gewoon mag gebruiken tijdens zwangerschap.

  • Mommyx3

    zuigen op dropjes

  • GuppySam

    Ik eet de gedurende dag veel dropjes en drink al honing met thee. Dit lijkt helemaal niets te helpen.

  • Kimber89

    Met de dropjes moet je wel rustig aan doen. Ze staan op de lijst van “dit kun je beter minderen of niet eren als je zwanger bent” uiteraard bepaald elke vrouw dit zelf. Maar ik dacht ik zeg het even. Heb helaas geen tip voor de kriebelhoest. Succes daarmee

  • GuppySam

    Ik dacht dat je alleen geen drop mocht als je een hoge bloeddruk had? Mijn bloeddruk was vrij laag. Dus ik dacht dat drop dan geen kwaad kon. Als dit wel zo is dan stop ik ook met m'n dropjes.