Dank jullie wel :)

Hey allemaal,

Als eerst wil ik jullie bedanken voor alle lieve berichtjes die ik gekregen heb op mijn vorige blog.
Ook al reageer ik niet altijd terug, het doet me echt goed.

Wat mijn diabetes betreft, dat is helemaal onder controle, ik houd me aan het dieet en mijn bloedwaarde
waren de laatste keer weer goed dus de zon gaat weer een beetje schijnen bij mij.
Ik had al eerder een test gehad en ja, die was toen goed maar dat wil dus helaas niks zeggen. In de 12de week was dat, de vorige test was is de 22ste week, die was niet goed, 28ste weer wel en nu moet ik volgende week weer, 16 juni, fijn, een dag na mijn verjaardag, dat wordt dus geen gebak eten hahaha.

Ook heb ik weer wat minder nieuws al zit ik daar wel minder mee omdat ik me eraan toe geef, ik heb bekkeninstabiliteit en ben dus verplicht gestopt met werken. 3 weken eerder dan gepland maar ik kan zeggen dat
ik het eigenlijk wel lekker vind zo, ik heb nu lekker tijd voor mezelf, ga 3 keer per week zwemmen met een vriendin en verder doe ik lekker waar ik zelf zin in heb. Gelukkig is het niet zo heel erg zoals bij sommige dat ze niet meer op of neer kunnen, het is gewoon vervelend en zodra ik pijn krijg moet ik echt gaan zitten of liggen. Het liefst voor ik pijn krijg maar ja, dat weet je nooit.

Wat het praten betreft met de maatschappelijk werkster, die start 16 juni dus ook dat komt wel goed.

Hoe is het verder allemaal met jullie? Ik vind het wel jammer dat ik het zo heb laten vallen hier hoor, ik ben er echt een beetje uit nu maar ik heb nu toch niks meer te doen dus ben van plan vanaf nu tot de bevalling in ieder geval om de dag even te kijken.

Heel veel liefs, Greetje

385 x gelezen, 0

reacties (0)


  • beertje77

    Hoi Greetje,

    Iedereen begrijpt dat jij de laatste tijd wel wat anders aan je hoofd hebt dan Babybytes. Er zijn gewoon belangrijkere dingen.
    Maar het is wel goed om te lezen dat je er weer een beetje boven op komt.

    En het zijn nu even de kleine dingen waar je even van moet genieten. Zoals inderdaad zwemmen met je vriendin, af en toe je rust nemen, rommelen in de babykamer etc. En bedanken voor hulp hoef je zeker niet. We slepen je er gewoon doorheen. Ook jouw 40e week komt vanzelf. En dan ligt je kindje lekker in je armen.

    Hier gaat het qua bekken hetzelfde. Ik krijg nu 2x per week fysio en probeer nog te werken, maar ik geloof dat ook ik aan het einde van mijn latijn ga. De tranen lopen af en toe over mijn gezicht. Verder doe ik alles wel goed volgens de verloskundige. Ik ben nu 8 kg aangekomen. Mijn mannetje is wat aan de grote kant, maar dat kan altijd nog goedkomen en anders houden ze het in de gaten dalijk met een echo. Zoals ze zei: het mag niet te groot worden, je bent maar 1.50 meter hihi.

    Verder is ons kamertje helemaal af incl. Andre zijn oude wiegje. Dus mocht hij eerder moeten komen, dan is hij van harte welkom. En ik geloof niet dat ik het erg zou vinden.

    Nou meid samengevat, ik vind dat je het geweldig doet. Laat je niet kisten. En laten we saampies uitkijken naar onze laatste verjaardag samen met onze mannetjes (ik ben van 19 juni).

    Liefs, Lies