Kunnen we ook weer afvinken!

Vanmorgen, keurig om kwart over zeven melden we ons op de afdeling. Helaas werd ze niet zo snel doorgesluisd als ik. Dat heeft blijkbaar te maken met degene die opereert. Om 7.45 uur moest ze haar operatiejasje aantrekken. Tot die tijd mocht ze lekker tv kijken. Ze werd steeds stiller en was zo ontzettend koud dat ik om een warme kruik ben gaan vragen. Ze had mijn trui ook al over zich, maar ze bleef koud. Kruiken hadden ze niet, maar wel een warme deken. Daar warmde ze wat van op. Om 8 uur reden we met haar naar de ok. Daar moest ik afscheid nemen van haar, mijn man ging mee naar binnen. Toen kwamen er bij haar even een paar traantjes, het werd ook zo spannend. En plotseling stonden er allemaal mensen om haar heen, een drukte van belang. En weg was ze. Ik ging terug naar de eenpersoonskamer en even later kwam mijn man. Op de ok heeft ze nog even lekker verteld van de vakantie in Italie. Daar is ze nog steeds van onder de indruk. Als ze aan leuke dingen moet denken, dan begint ze over Italie. We hadden allebei net een kopje koffie op toen om 8.20 uur de verpleegkundige kwam en ik mee mocht naar de uitslaapkamer. Daar zat ze al rechtop in bed. Haar mondje bloedde en ze had een verbandje om haar handje. Ze was heel rustig, heeeeeel rustig. Aan haar ogen te zien nog behoorlijk gedrogeerd. Ik heb haar maar voorzichtig neergelegd en even later hebben we het bed naar de kamer gereden. Lekker, een eenpersoonskamer. Na een tijd suffig voor zich uitgestaard te hebben boden we haar de kadootjes aan. De ene had ze al een keer gehad. En de andere reageerde ze niet eens op. (tekenblok met kleurpotloden) Haha, verwend nest!
Toen ging ze spelen en even later kreeg ze wat praatjes. Om 11.20 uur mochten we naar huis. (gelukkig maar want mama stond op het punt van afknappen)
Thuisgekomen zijn Maud en mama gelijk het bed in gedoken en beiden sliepen binnen 5 minuten. Nu gaat het goed. Ze is nog wat stilletjes en gebruikt het handje nog niet zoveel, maar dat komt wel weer.
Dit hebben we ook weer gehad.

494 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Justini

    Fijn dat het achter de rug is. Hopelijk genezen de operatiewondjes mooi.

  • Sprinter2011

    Gelukkig hebben jullie dit ook weer achter de rug. En nu allebei goed opknappen hè. Veel beterschap voor jullie. Liefs

  • Lie

    Zo te lezen heeft ze het super goed gedaan! Echt om trots op te zijn.,..toch mams?
    Nou nu maar hopen dat ze geen pijn krijgt en alles snel geneest.

    Liefs

  • L.1979

    heftig hoor voor zo'n meisje!
    Beterschap allebei

  • jorell

    Ach wat een dapper meisje!! Een echt kanjer hoe zij het heeft doorstaan,is voor een kind ook wel erg ingrijpend. Fijn dat het goed gaat allemaal.En inderdaad dit kan je ook weer wegstrepen! Maar hoop dat. jullie het nu wel gehad hebben allemaal. Pffff wat een heftig en emotioneel jaar voor jullie. Hoop dat 2012 een geweldig en heel fijn jaar voor jullie mag worden! Dat hebben jullie naar dit jaar wel verdiend!! Beterschap met je meisje en zelf natuurlijk ook niet te vergeten,want jij bent ook nog niet fit. Liefs Jorell

  • RC

    Ah wat een knappe meid! EN nu lekker uitrusten samen hopelijk is ze snel weer de oude.
    Beterschap voor Maud liefs x

  • ploetje

    Zo, tjonge... dit kon er ook nog wel even bij! Nou, petje af voor jou! Je bent moeder, huisvrouw, echtgenote, en je hebt allerlei rollen in het leven... Maar jij bent ook gewoon 'Greetje' om je even bij je BB naam te noemen! En je hebt zoveel zorgen voor je gezin, je man, je kinderen. En daarnaast heb je ook te maken met je eigen gevoelens... en ik denk dat volwassenen, zelfs oude mensen, van binnen eigenlijk nog kind zijn. Daar bedoel ik mee, kinderen uiten hun gevoelens veel spontaner, maar volwassenen voelen dezelfde dingen! Dus, applausje voor jou, dat je dit allemaal draagt! En sterkte!

  • kecoak

    Fijn dat dat ook weer achter de rug is! Tja, zo indrukwekkend he, voor jezelf bij een opname, laat staan voor die kleintjes... Mijn zoontje moest een paar maanden geleden om medische redenen besneden worden, ook traantjes hoor op weg naar de OK. Voor de rest was hij wel een stoere man haha!

  • pieke1980

    fijn dat het goed gegaan is en jullie weer thuis zijn. verwen haar maar lekker.........en jezelf ook zu ik zeggen hahaha