Update verloskundige bezoek

Toch wel opgelucht kwam ik bij de verloskundige vandaan met Ray. Onze baby is nog niet ingedaald maar ligt beweeglijk in het bekken. De kans dat de navelstreng voor problemen kan zorgen tijdens de bevalling is daarom heel klein. Wel mag ik voor de zekerheid toch een afspraak maken voor een extra echo (jeej!) om uit te sluiten dat er iets in de weg zit. Maar ze verwacht van niet. Niet zo gek dus dat we blij zijn met deze extra echo. Eigenlijk komt het neer op een extra keer 'Erretje' kijken.
Verder was alles ook goed. Bloeddruk laag als altijd en iets in gewicht erbij. Maar dat kan ook zijn omdat we net bij de chinees vandaan kwamen ;-) spontaan besloten om uit eten te gaan.
Veel liefs Renata xxx

399 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamavanBo-Eva

    Hey jeuj een extra echo is wel fijn wet je ook meteen weer zeker dat alles oki is toch! Nog effe volhouden. xxx

  • AnIgEr

    Leuk een extra echo,wij mogen morgen......
    Lekker dat jullie uit eten zijn geweest dat wil mij man niet meer,hij is bang dat mn vliezen breken bij het lopend buffet haha

  • veroon81

    Ow fijn zeg nog een extra controle! Heeeeel rot zon extra echo! Succes hoor met de laatste loodjes!

  • sneakermommy

    Wat fijn wat fijn! En lekker een extra keertje kijken.. Doet jullie kleine lekker expres! Nu al lief voor paps en mams! xx

  • J0712

    Lag het hoofdje wel beneden? Neem aan van wel anders had je het wel over een stuitligging gehad. Indalen kan ook later nog gebeuren maar wel fijn dat jullie een extra echo krijgen! Altijd leuk :-) Komt vast helemaal goed met jullie kleine, zal je zien dat het de volgende keer wel ingedaald is.