Week 36+4

Weer bijna een week sinds mijn laatste blog. Tijd voor een update.
De afgelopen week best druk gehad. Woensdagmiddag kwamen Amanda en Sanne+Mikje langs. Was hartstikke gezellig. 's Avonds voor het eerst in mijn leven stoofpeertjes gemaakt. En ze zijn gelukt. Ze hebben wel 4 (!!!) uur op gestaan voor ze de gewenste kleur hadden, maar daar had m'n moeder al voor gewaarschuwd. Op het internet stond 2 uur en een kwartier, maar dan zijn ze nog nauwelijks roze, laat staan mooi rood.

Maar goed, donderdagavond zijn we bij Shirley en Richenel langsgeweest. Was erg gezellig. Hun dochtertje is pas een jaar geworden en het is al echt een dametje. Ze was helemaal geobseddeerd door mijn ketting. Alleen dacht ze volgens mij dat het hangertje een speen was en ik die maar in mijn mond moest stoppen. Hahahaha!

 Vrijdagmiddag met Heleentje afgesproken. Ze blijft toch nog wat langer in Nederland. Jeej! Was heel gezellig. We zijn even de stad in gegaan en ergens wat gedronken en toen gewinkeld. Het lopen gaat aardig, maar ik kan alleen niet te lang stilstaan en ik moet kleine stapjes maken. Je raakt overal aan gewend, want inmiddels loop ik bijna even snel als anders. Hahaha! Ben alleen wat eerder moe natuurlijk. Veel eerder.

Zaterdag kwam mijn moeder helpen en kwamen in de middag m'n neef Ingmar, met Mariska en hun zoontjes Tristan en Spencer. Ze bleven eten. Ik had vrijdagavond minestrone gemaakt, zodat ik zaterdag alleen op hoefde te warmen. Ook dat was een gezellige middag.

Zondag hadden Ray en ik al bedacht om lekker te gaan zwemmen, dus zijn we in de middag naar het zwembad gegaan. Heerlijk om je even gewoon te kunnen bewegen. Ik merk nu pas hoe log ik eigenlijk buiten het water beweeg door dat extra gewicht, ondanks dat het niet gigantisch veel extra is, maar je wordt toch meer tegen gehouden door de zwaartekracht. In het water voelde ik me even licht als een veertje, waardoor ik toen ik het water uitkwam het gevoel kreeg alsof ik de grond in werd geduwd met de extra kilo's.. LOL! Wat een verschil zeg.

Slapen gaat trouwens wisselend wel en niet goed. Soms zorgt brandend maagzuur ervoor dat ik niet echt lekker kan gaan liggen en dan zit ik dus overeind in bed word feud of angry birds op m'n mobiel te spelen. Twee recentelijk verkregen verslavingen.

Verder heb ik vooral last van een branderige, pijnlijke huid ter hoogte van mijn gal en lever enzo en het insmeren met mammabalsem geeft wel wat verkoeling, maar soms blijf ik smeren en dan is het effect dus maar kort te merken.

"Erretje" is nu erg goed voelbaar aanwezig. Logisch dat met minder ruimte om in te beweging ik alles ook duidelijker voel, dus bijna elke hoofdbeweging of verschuiving in mijn buik is duidelijk te merken. Meestal heel leuk, maar soms ook pijnlijk. En beweging is nu ook steeds vaker te zien, maar mijn moeder die er zo op hoopt om dat te kunnen zien en voelen, heeft gewoon nog steeds geen geluk gehad terwijl ik haar meerdere keren in de week zie. Net alsof die kleine baby dat expres doet om oma te plagen.

Nog twee dagen en dan dus weer bij de verloskundige langs en dan krijgen we te horen of de kleine is ingedaald of niet. Ik denk zelf van niet, omdat m'n buik toch nog zo hoog zit en ik vaak pijn voel tegen m'n schaambeen aan, dus lijkt erop of de baby nog hetzelfde ligt als vorige week, maar we zullen het overmorgen horen.

En de eerste van mijn BB-vriendinnen is bevallen de afgelopen week. Nu gaat het dus echt allemaal beginnen. Echt spannend. Ben benieuwd wie de volgende is. Succes allemaal in ieder geval! Ik leef met jullie mee.

Veel liefs,
Renata xx



427 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamavanBo-Eva

    De nachten zijn heeeeel herkenbaar ik ben s'nachts ook aan het spoken, maagzuur, boeren, kramp in me kuiten en nu ook verkouden dus dichte neus. Mare bij jouw is het einde in zicht haha het schiet nu echt al voor jullie op wat heerlijk! xxx suus

  • mama-van-Leona-en-Alexander-en-Faye

    ik heb er ook last van snachts het is vrij ambetant hahaha en dan staat mijn man om 5 uur op en ik kon niet meer slapen omdat jonge man besloten had om mama wakker te houden hahaha

  • sneakermommy

    Houwdegen klinken altijd zo gezellig! Haha! En lekker hoor stoofpeertjes! Ik heb er al 3 kilo doorheen gejaagd hoer thuis en nog eens 3 kilo voor een etentje met vriendinnetjes.. Zoooo lekker!
    Succes met je kwaaltjes.. Gelukkig is t grote aftellen wel al begonnen voor je.. En je weet waar t voor is.. Een heel mooi wondertje! Xx

  • Pieletje

    Wordfeud is inderdaad verslavend!!
    Succes bij de vlos... bij mij was de kleine wel al bijna volledig ingedaald, maar voel hem/haar ook nog steeds hoog zitten, misschien bij jou ook het geval... Maar is idd even afwachten!
    Ik heb zelf morgen een liggingsecho. Is standaard bij mijn vlos.. sinds week 20 geen echo meer gezien, dus ben heel benieuwd!
    Liefs!

  • AnIgEr

    Vervelend he al die kwaaltjes vooral s''nachts! Nog ff volhouden we zijn er bijna!!!! Succes bij de verloskundige! Liefs

  • mini-m3

    Oeoeoe vind het wel heel spannend voor je hor .. je zit er zo dicht bijjj...