Update

deze week ben ik een beetje ingestort. Normaal is een nacht slecht slapen al vervelend. Deze week heb ik drie nachten achter elkaar nauwelijks een oog dicht gedaan. Inmiddels heb ik wel twee nachten redelijk geslapen maar het kan beter. Ik was op zoek naar werk, maar kan die stress er gewoon niet bij hebben. Voor Erretje en voor mijn eigen gezondheid is het beter als ik even rust neem. Ik heb me dus ziek gemeld bij het uwv en wacht nu al twee dagen op een telefoontje zodat ik kan uitleggen dat ik niet in staat ben om te solliciteren vanwege ziekte.
Zo komt het dus dat ik nu op de bank lig onder een deken, omdat ik wakker ben vanaf dat Ray opstond om kwart voor 6 vanmorgen, dus om half 8 ben ik er maar uit gegaan. Ik heb nu even een programma aanstaan dat heet 'my cat from hell' en alledrie de katten liggen bij me. Erretje besluit op dit moment om even flink te gaan schoppen.
Twiet, de agapornis, is druk in zijn kooi met zijn speelgoed in de weer. Balletjes met belletje - als het maar lawaai maakt.
Inmiddels telefoontje gehad van UWV. Ze zei dat de klachten duidelijk zijn. Ik moet rust houden, dus hoef niet te solliciteren tot de verlofperiode erop zit zeg maar.
Dan is Nederland toch maar een fijn land dat dit soort dingen (nog wel) goed geregeld zijn.
Hier laat ik het weer even bij. Zelfs dit bloggen is ontzettend vermoeiend en bedacht me net dat ik de vlk moet bellen want we zijn de afspraak dinsdag vergeten.
Liefs,
Renata

422 x gelezen, 0

reacties (0)


  • sneakermommy

    Jeetje wat vervelend.. Goed voor jezelf en de beeb zorgen!

  • mamavanBo-Eva

    fijn dat je rustig aan kan doen! xxx

  • Mila-Tijn12-13

    Gelukkig maar

  • dutchflower

    Lekker rustig aan doen en eerst tot rust komen, stress is gewoon niet goed nu! En je vooral niet schuldig voelen!!!!! Beterschap!

  • wendiiy

    lekekr rustig aan doen, en je snel beter voelen!

  • Pieletje

    Ha lieve Renata...
    Duidelijk dat je wat rust nodig hebt... Dat slechte slapen hakt er aardig in en dan zijn jullie natuurlijk überdruk geweest met verhuizen en alles!!
    Neem het er even lekker van hè... voor jou en erretje het beste.

  • AnIgEr

    ik hoop dat je je snel weer wat beter voelt! doe rustig aan! luister naar je lichaam......