Een paar dagen geleden ben ik eindelijk begonnen aan het babyboek voor "Erretje". Dat houdt in dat ik alle blogs die ik tot dan toe had geschreven heb uitgeprint, met de reacties erbij. Die vind ik ook leuk om later aan "Erretje" te kunnen laten zien.
Maar wat een werk zeg om dat allemaal netjes uit te knippen en in te plakken. Vanaf nu ga ik niet meer zo lang wachten met printen, maar ja, eerder kon het ook niet want ik moest wel wachten tot ik de scanner/printer in huis had natuurlijk. Al dat printwerk wilde ik niet bij iemand anders doen. Hahahaha! En wat zijn sommige van mijn blogs ontzettend lang. Daar is dus meteen verandering in gekomen ;)
Morgenavond om 19.00 is het zover: de 3D/4D echo met DVD. Daar kijken Ray en ik echt naar uit. Kunnen we onze "Erretje" weer zien en misschien een goede indruk krijgen over hoe ons kindje eruit gaat zien.
En later die avond heb ik de eerste les van de zwangerschapsyoga. Ik zou pas over een paar weken de eerste les hebben, maar er heeft een verschuiving plaatsgevonden en nu kan ik morgen al terecht. Wel jammer dat Ray maar 1 keer in de maand mee mag. Hopelijk wil hij me wel halen en brengen, want ik rijd die route niet graag alleen op de fiets in de avond. De les begint namelijk pas om 20.45.
Dat was het weer voor nu. Nog een kleine vier uurtjes werken en dan mag ik naar huis en zie ik m'n lieve vriend weer. Ik zal vragen of we samen dan nog even naar de dvd van de vorige pretecho zullen gaan kijken :)
Veel liefs,
Renata
reacties (0)