De 15e was ons mannetje al weer 5 maanden, helaas was hij die dag op het kdv, ik moest werken.
Maar gisteren hebben we het gevierd, lekker uitgebreid badje, met bad eendje voor het eerst zittend, daarna lekker een massage en insmeren. En mooie kleertjes aan.
Toen lekker een flesje en even slapen om daarna naar de stad te gaan papa was de middag lekkér vrij dus met z'n 3-en even lunchen, ons mannetje in de kinderstoel met een deken ertussen, ging goed voor de half uurtje. Paar hele kleine stukjes brood gegeven zonder korst, ging z naar binnen!
Daarna even gewinkeld en die kleine viel lekker in slaap.
Oma was ook jarig dus geljk bloemen gekocht, ook voor onszelf en toen weer lekker naar huis. Hij kreeg wat last en ging huilen, denk van de 3 kleine friemelt brood ofzo. Na wat poeder door het groentehapje een hele volle broek en het leed was over!!!
Mensen, wat kan je toch genieten hè? Vandaag en gisteren lekker vrij dus volop knuffel tijd met m'n mannetje. Wat een geschenk!!!!!!
reacties (0)