Bijna 12 maanden!!!!

Hey ladies!

Nog ff snel een blogje voordat onze kleinste man alweer ÉÉN JAAR wordt!!!
Kan er nog steeds niet bij met m'n pet!

Afijn, waar te beginnen?!?!?!?
Nee, ga nu nog niet helemaal terug naar de bevalling enzo... Dat weten we, die was SNEL!
(Ja echt; maar 27 minuten vanaf de 1e wee!;-))
En ja, er is echt heeeeel veel gebeurd het afgelopen jaar met ons boefie, maar daar heb ik het meeste wel over verteld in al m'n vorige blogjes...

Ben wel 'n paar dingen vergeten van afgelopen maand want ook hier weer wat hoogtepuntjes EN WAT VOOR!!!!

1: Ik heb Luka voor het eerst geknipt begin juli! (Nu zat er niet veel op, maar er bleef nog minder over hihi!!!) en met knippen bedoel ik dan; de tondeuse erover gehaald... (Zo doe ik Kyan's haar ook altijd, maar dan niet overal dezelfde lengte hoor, wel 'n beetje model erin!) Dat model lukte bij Luka nog niet, maar die sprieten van bijna 10cm over het midden van z'n koppetje waren toch echt geen potje! Dus hup, tondeuse erover en hopen dat het weer ergens op lijkt als hij jarig is!!!(geruststelling voor mezelf: Het is bijna niemand opgevallen, zo licht zijn z'n haartjes en inmiddels groeit het lekker, dus wie weet: Gel op z'n verjaardag, hahaha!!!)

2: Meneertje heeft er weer 'n tand bij! Nr. 7 is door (of had ik dit al wel geroepen in m'n vorige blog???), nr. 8 kan elk moment doorkomen! Heb hier dus weer rode billen tot en met en ik kan 'n bakkie onder z'n kin hangen voor het kwijl, jemig, waar haalt hij het vandaan ?!?!?!

3: LUKA LOOPT (stukjes) LOS!!!! De allereerste 3 stapjes waren op 20 juli, dus ruim 2 weken voor z'n eerste verjaardag! Tuuttuut!!! Ik heb wel even 'n traantje weggepinkt hoor, mogen jullie best weten!Uiteraard omdat ik zo trots was/ben als een pauw, maar ook omdat het vanaf nu echt hard gaat dames!!! Inmiddels oefent hij regelmatig en heel bewust. Maar als wij het willen proberen vertikt hij het! hoe bedoel je EIGENWIJS!!! En we mogen alleen in uiterste stilte genieten van z'n pogingen, want als we er op reageren of iets van zeggen;Meneer stopt direct!!! (Had ik al iets geroepen over eigenwijs toevallig?!) maar goed, oefening baart kunst, dus inmiddels redt hij soms een meter of 2a3 in de woonkamer....Pfff, mama kan straks helemaal aan de bak!!!

4: We zijn er eindelijk uit!!! Luka heeft Zweedse voorouders!!! Althans, dat hebben wij besloten, haha!!! Waar komen anders die blonde haartjes (zeg maar wit!) en die blauwe oogjes vandaan?!?!? En z'n gebrabbel klinkt ons volledig Zweeds in de oren hahaha!!!! Daar is echt nog weinig van te brouwen hoor!!! "mama" en "die" zijn te begrijpen, "dada" is papa en "eten" is ook 1 van de favorieten, haha (Hoe kan het ook anders met ons pedaalemmertje!)
Op dit moment zegt hij op alles wat hij mooi vind "WAUW", echt te schattig! Maar verder?!?!? Meneertje kan dan ook letterlijk 'n 'wokkel' maken van z'n tong, (Wat kinderen volgens mij bij de logopodiste leren weet je wel..., ja 't ziet eruit als 'n wokkel!) Nou, zet dat beeld in je hoofd en bedenk daar dan bij dat hij er 'n heleboel, heel snel achter mekaar kan maken en voeg daar wat babygeluiden aan toe.....: Voila: Zweeds voor baby's!!!! echt te grappig!

5: Meneertje is vergeleken met z'n grote broer een echt handenbindertje aan het worden! Jemig, zodra je die kleine loslaat in de kamer, kan je eigenlijk niets meer! Z'n grote broer had de heerlijke gewoonte om alles wat per ongeluk open stond, weer dicht te doen! Luka is uiteraard andersom; alles waar hij z'n friemelvingers tussen kan wurmen, gaat open!!!:
Heb meneertje al 'n keer met z'n tengeltjes spetterend in de wc-pot gevonden, zodra ik de vaatwasser opendoe, zit meneer OP de klep!!! Of hij probeert IN de koelkast te komen, of hij peutert de deur de trap op open; klimmen maar!!! sjeempie, ben kapot na 'n uurtje Luka uit de box!!!! We hebben 'n wat ouder huis, dus er vliegt nog wel eens ergens 'n deur open door tocht, dus ik ben de hele dag deuren aan het hersluiten... maar ook m'n keukenkasten zijn niet meer veilig!!! heb de afvalbak in n keukenkastje zitten en jawel hoor! Als die dus niet niet helemaal dicht zit... (Nee, gaan niet vanzelf helaas, keuken is iets ouder...) Heb hem ook daar al 'n keer druk plukkend vandaan gehaald; halve emmer leeg, pffffff, ben hier nog laaaaaaang niet aan gewend zeg!!! Ook op dit kastje gaat 'n slot ben ik bang.... (De andere kastjes waren nog steeds voorzien gelukkig!) Ik zat vorige week 'n minuut met 'n half oog in 'n foldertje te bladeren: Zit meneer ineens bij me op de bank!!! Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah, je schrikt je eigen helemaal lam!!! Hoe doet ie 't toch?! Nou, 'n pak luiers omwerken; traptrede 1, dan de mand daarnaast met boeken van je grote broer gebruiken als trede 2 en dan is trede 3 de bank!!! Pfffff, gauw weer terug de box in... en wat denk je, meneer de berggeit had het voor mekaar om binnen 'n tel op een speeltje te klimmen en dan ook nog eens op het handvat te gaan staan: Luka stond dus prinsheerlijk, met z'n navel op de rand van de box notabene, tv te kijken!!!! 1x voorover leunen en hij had zo voorover gekukkeld!!! Dus ook dat speelgoed uit de box....Wat 'n ding is 't zeg!!!
'n HEERLIJK DING uiteraard! Hoewel het 'n echte ontdekker is, en daardoor ook 'n energievretertje is, geniet ik wel onwijs van hem!!!! Mag het wel 'n spookie zijn, maar het is wel 'n heerlijk vrolijk spookie!!! Moeten zo vaak om hem lachen met z'n allen!!! En Luka vind het maar wat mooi!!!

Nou, ik stop ermee...(Zie nu dat het blogje 'n ietsiepietsie langer is geworden dan ik dacht, oepsie!)  Zijn vandaag opnieuw in de Efteling geweest, maar nu zonder Luka. Het was 'n top dag! We hebben ALLES gedaan wat we wilden en mochten en sommigen zelfs 2x! De langste wachttijd was 20-25 minuten!!! Kijk, dan kom je nog eens ergens! Hebben genoten, maar ben nu wel kapot van zo'n hele dag lopen!

foto's komen nog steeds.... (Nog geen tijd voor gehad en nu geen puf meer voor!)

XXX


383 x gelezen, 0

reacties (0)